شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

آقای روحانی با شجاعت به تلویزیون آمد

یکشنبه,۱۵ام بهمن ۱۳۹۶ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به مصاحبه تلویزیونی شب گذشته رییس جمهور به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان گفت: آقای رشیدپور در این گفتگو با تکه هایی که پراند سنگ تمام برای صداوسیما گذاشت و رسالت یک خبرنگار انجام این قبیل امور نیست.

وی با بیان اینکه آقای روحانی با شجاعت به تلویزیون آمد و حرف زد، اظهار داشت: شجاعت آقای روحانی ستودنی است و ما باید مشکلات وی را درک کنیم.

جعفرزاده گفت: آقای روحانی یک ایرانی است و غریبه نیست و ما باید به وی کمک کنیم دولت، دولت جمهوری اسلامی ایران است و این مشکلات در هر دولتی وجود دارد و اینکه عده ای بخواهند آن را بزرگ جلوه دهند تا ضربه ای به دولت آقای روحانی بزنند درست نیست.

وی ادامه داد: ضربه زدن به دولت آقای روحانی فقط ضربه به این دولت نیست بلکه ناامید کردن این دولت و ضربه به حاکمیت است.

جعفرزاده خاطرنشان کرد: شروع ناآرامی ها از طرف مخالفین دولت بوده است و قصد داشته اند با ایجاد هزینه تراشی و مسموم کردن جو و پاشیدن بذر ناامیدی در بین مردم اهداف خودشان را محقق کنند.

این عضو فراکسیون مستقلین مجلس یادآور شد: در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری شعارهایی که داده شد نه راست بود و نه چپ بلکه شعارهایی بود که در راستای وفاق و همدلی بیشتر مردم داده شد.

وی با بیان اینکه تخریب یک رئیس جمهور با دروغ و توهین کاری ناپسندیده و غیراخلاقی است گفت: اینکه آقای رشیدپور مطرح می کنند آقای روحانی سوار فلان ماشین شده است و پیاده شده است یا نشده است موضوعی است که مربوطه به تصمیم گیری تیمهای امنیتی است و این ربطی به رئیس جمهور ندارد که وی با گفتن این سخن قصد تخریب آقای روحانی را دارد.

وی تاکید کرد: آقای روحانی مشکلات زیادی دارد که به قول اقای باهنر این دولت مظلوم است و دلم به آقای روحانی می سوزد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.