شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

آمریکا در دشمنی با دولت و مردم ایران تفاوتی قائل نیست

سه شنبه,۱۹ام بهمن ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اعتراض شدیدالحن به دستور نژادپرستانه ترامپ علیه شهروندان و اتباع ایران گفت: لازم است جمهوری اسلامی در برخورد با دستورات اخیر کاخ سفید رویکرد تقابلی اتخاذ کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: پلیس آمریکا در بازداشت و دست بند زدن به کودک پنج ساله ایرانی یا جلوگیری از سفر نوزاد ایرانی برای عمل جراحی به آمریکا اقداماتی است که نمی توان از کنار آنها بی تفاوت عبور کرد.

وی در ادامه گفت:  جمهوری اسلامی در مقابل مجموعه اقدامات دونالد ترامپ باید مواضع مقتدرانه اتخاذ کند و این رویکرد محدود به وضعیت شهروندان ایرانی در آمریکا نمی ماند.

جعفرزاده ایمن آبادی گفت: رئیس جمهوری آمریکا گفته است که شهروندان ایرانی را راه نمی دهد ، ما هم می گوییم شهروندان آمریکایی را راه نمی دهیم.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده اند ، جمهوری اسلامی هرگز دشمن ملت آمریکا نبود و نیست اما رفتار حکومت ایالات متحده قابل تحمل نیست.

وی تصریح کرد: حکومت ایالات متحده همواره رفتارهای خصمانه ای با ملت ایران داشته است و دشمنی آنها در برهه های تاریخی اثبات شده است.

این نماینده مجلس دهم با بیان این که دولت آمریکا میان دولت و ملت ایران تفاوتی قائل نیست و می خواهد همه را مجازات کند ،گفت: با هرقیمت و هر هزینه ای باید با اقدامات ترامپ مقابله کرد.

وی در انتها گفت: دونالد ترامپ به عنوان مصیبتی که برای خود آمریکایی ها هم مطرح است به شکل علنی تر از گذشته کینه و دشمنی علیه مردم ایران دنبال می کند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.