شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن‌آبادی،نماینده مردم رشت:

آنهایی که لقب شهید رجایی به احمدی‌نژاد دادند،اکنون رئیسی را شهید بهشتی می‌خوانند!

سه شنبه,۲۹ام فروردین ۱۳۹۶ - سیاسی

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، با اشاره به اعلام کاندیداتوری اسحاق جهانگیری در انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد: اقتدارگرایان از پیش می‌دانند که شکست خواهند خورد و بنا دارند از این فرصت انتخابات صرفاً برای تخریب دولت استفاده کنند.

به گزارش نامه نیوز، نماینده مردم رشت گفت: اقتدارگرایان با آگاهی نسبت به شکست خود در انتخابات، تمام تلاش‌شان را انجام می‌دهند که حضور مردم پای صندوق‌ها حداقلی باشد و برای تحقق این هدف، سعی می‌کنند مردم را ناامید کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: باتوجه به این‌که آقای روحانی قدرت مظلوم‌نمایی ندارد و احتمال دارد که کمی زود از کوره در رود، اقتدارگرایان سعی می‌کنند با تخریب دولت به هدف خود دست پیدا کنند تا جامعه رای حداقلی‌شان پای صندوق‌ها حضور حداکثری داشته باشد و شاید بتوانند نتیجه انتخابات را به سود خود تمام کنند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی خاطرنشان کرد: هدف از حضور جهانگیری نیز جلوگیری از تحقق این تاکتیک قرار است که به نظر می‌رسد به لحاظ کارشناسی نیز نیاز به یک فرد خونسرد و مطلع داشتیم که بتواند با مدیریت اخلاقی خود، مانع از تحقق اهداف آن‌ها شود.

ایشان تاکید کردند: باید در هر شرایط از کاندیدایی که به این عنوان به میدان آمده، حمایت کنیم. درصورتی که جهانگیری فقط بخواهد به فساد دولت قبل بپردازد، کافی نیست.

جعفرزاده ایمن‌آبادی تصریح کرد: باتوجه به این‌که اصولگرایان تمام تخم‌مرغ‌های خود را در سبد احمدی‌نژاد گذاشته و هرچه داشتند، یکجا از دست دادند؛ بنابراین امروز سعی می‌کنند خطای گذشته را دیگر تکرار نکنند. در حال حاضر باید همگی به جهانگیری کمک کنیم.

وی گفت: توصیه من به آقای جهانگیری این است که از افشاگری پرهیز کند و اخلاق‌مدارانه و فنی به تشریح عملکرد دولت بپردازد.

جعفرزاده ایمن‌آبادی تصریح کرد: از حضور جهانگیری در انتخابات استقبال می‌کنیم و در اسرع وقت، سعی خواهیم کرد جلسه‌ای با ایشان گذاشته و با تمام توان به او کمک کنیم.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس یادآور شد: همه باید به جهانگیری کمک کنیم و این درحالی است که فضا برای پیروزی آقای روحانی مساعد است. متاسفانه اصولگرایان، جمنا یا همان اقتدارگرایان هیچ دستاوردی نداشته‌اند و مردم به‌درستی کاندیدایی که معرفی می‌کنند را با احمدی‌نژاد مقایسه می‌کنند.

جعفرزاده ایمن‌آبادی گفت: زمانی به احمدی‌نژاد لقب رجاییِ زمان می‌دادند اما این‌طور درآمد!! و حالا رئیسی را با شهیدمظلوم بهشتی مقایسه می‌کنند و باید ببینیم چه خواهد شد.

جعفرزاده ایمن‌آبادی در پایان تصریح کرد: اصولگرایان هیچ راه‌کار و تاکتیکی ندارند، جز تخریب عملکرد دولت فعلی و با این حرف‌ها راه بجایی نخواهند برد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.