شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اتحاد می بایست جای فرد گرایی را در خانه ملت بگیرد

شنبه,۶ام آذر ۱۳۹۵ - سیاسی

‍ جعفرزاده ایمن‌آبادی گفت: درحال حاضر این شورا با فراکسیون ولایت تشکیل شده و درخواست من از اعضای فراکسیون امید این است که وارد این شورا شده و همکاری کنند.

«غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی» عضو کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده مردم رشت در گفت‌ وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا درباره تشکیل شورای عالی فراکسیون‌ها و تاثیرات این شورا گفت: بحث تشکیل شورای عالی فراکسیون ها در ابتدا پیشنهاد خود من بود، اینکه چقدر می‌توان افراد یک مجموعه را با وجود سلایق و دیدگاه‌های متفاوت کنار یکدیگر جمع کرد به هنر خودمان بازمی‌گردد. در راستای این مسئله سه فراکسیون در مجلس با گرایشات مختلف شکل گرفته است. یکسری بحث ها ملی بوده و مستلزم این است که مجلس با وجود نظرات مختلفی که در خود دارد یک دیدگاه واحد ارائه کند؛ این نظر واحد نیازمند همفکری مشترک از همه گروه ها و احزاب است.

او ادامه داد: در حال حاضر این شورا با حضور فراکسیون ولایت تشکیل شده و درخواست من از اعضای فراکسیون امید این است که وارد این شورا شده و همکاری کنند. با وجود شورای عالی فراکسیون‌ها در یک نقطه می‌توان به یک جمع بندی نهایی در بین فراکسیون‌ها رسید.

جعفرزاده ایمن آبادی در خاتمه گفت: مجلس شورای اسلامی با تعداد اعضای خود با یک هدف واحد تشکیل شده است و درنهایت باید با یک صدا پیام خود را به ملت ایران برساند. فردگرایی و حزب گرایی در تصمیمات مهم باید نادیده گرفته شود و اتحاد جای آن را در خانه ملت بگیرد.photo_2016-11-26_09-06-01

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.