شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اتهام زنی‌های بابک زنجانی سیاسی است

دوشنبه,۱۱ام آبان ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو فراکسیون رهروان اعتقاد دارد که اتهام زنجانی به وزیر نفت نابخردانه و سیاسی است و براساس مشاوره های است که به وی داده می شود.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در مورد اظهارات باباک زنجانی در مورد وزیر نفت گفت: متاسفانه یک جنبه پوششی و حمایتی از بابک زنجانی از طرف مسئولان و دولتمردان قبلی انجام می شود و این حمایت با نفوذی است که این افراد دارند واین نفوذها ممکن است در تمامی دستگاه‌ها وجود داشته باشد.

وی اظهار داشت: در واقع آنها احساس می کنند محکوم شدن بابک زنجانی محکوم شدن دولت قبل است و می خواهند  توپ فساد  را از دولت قبل به زمین  دولت یازدهم بگذارند .

نماینده مردم رشت در مجلس بیان کرد:این اقدام یک اقدام سیاسی است و مصالح ملی در آن لحاظ نمی شود،بابک زنجانی متهمی است که باید در چارچوب قوانین جاری کشور محاکمه شود و در این نیز بحثی نیست ،اگر هر کسی ادعای نسبت به هر مرجع دیگری دارد مسئله دیگری است؛ اما اینکه فرار رو به جلو کند و فضا را غبارآلود کند و موضوع را عوض کند درست نیست و البته دستگاه قضایی ما هوشیارتر از این حرف‌هاست.

وی تاکید کرد:تا اینجای کار 14 مسئول از دولت قبل در زندان هستند و این نشان می دهد دولت قبل از فاسدترین دولت ها بوده است و در آن نیز بحثی نیست ،نمی گوییم دراین دولت اشکالاتی بوجود نمی آید زیرا این دولت نیز دولت امام زمانی نیست که هیچ  اشکالی در آن نباشد ولی تا اینجا این دولت پاک و در واقع دولت راست گویان بوده است.

جعفرزاده تاکید کرد: اتهام زنجانی به وزیر نفت  نابخردانه و سیاسی است و براساس مشاوره های است که به وی داده می شود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.