شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اجرای طرح جمع آوری آب های سطحی تسریع یابد

پنج شنبه,۲۳ام مهر ۱۳۹۴ - اجتماعی
مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی خواستار تعامل و رایزنی بیشتر شهرداری رشت با استانداری گیلان جهت تسریع در اجرای طرح جمع آوری آب های سطحی شد و افزود:تکمیل این پروژه باید بصورت کاملا کارشناسی شده پیش برود.
نماینده مردم رشت  گفت: پروژه جمع آوری آب های سطحی باید با سرعت بیشتری در رشت اجرایی شود تا بیش از این شاهد مشکلات شهروندان نباشیم.
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه نعمت بارش باران الهی نباید به نقمت تبدیل شود اظهار داشت:شهروندان استان گیلان به خصوص مردم رشت نباید بلافاصله پس از بارش هر باران شاهد آبگرفتگی معابر باشند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه در سال گذشته اقدامات خوبی در این زمینه انجام گرفت اظهار داشت:متاسفانه درسال جاری روند تکمیل طرح مذکور به کندی پیشرفته و این مساله گلایه مردم را فراهم آورده است.
جعفرزاده خواستار تعامل و رایزنی بیشتر شهرداری رشت با استانداری گیلان جهت تسریع در اجرای طرح جمع آوری آب های سطحی شد و افزود:تکمیل این پروژه باید بصورت کاملا کارشناسی شده پیش برود بطوریکه اینگونه نباشد تا پس از بارش باران مجددا شاهد آبگرفتگی معابر و خیابان ها باشیم.
وی در پایان از اقدامات عمرانی شهرداری رشت قدرانی کرد و یادآور شد:با توجه به اینکه به فصل سرد سال نزدیک می شویم در انجام پروژه های عمرانی باید مشکلات اصلی مردم در اولویت قرار گیرند.
نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.