شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

استقبال مجلس از تدوین لایحه جامع قانون انتخابات

دوشنبه,۳ام اسفند ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی لایحه جامع قانون انتخابات را نیاز جامعه و انتخابات دانست و ادامه داد: مجلس از کلیت لایحه استقبال خواهد کرد اما در مورد جزییات آن باید پس از ارایه به مجلس بررسی بیشتری صورت گرفته و مجلس هم نظرات کارشناسی خود را مطرح کند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره لایحه جامع قانون انتخابات گفت: در مرحله تکوین انقلاب هستیم و انقلاب به سوی تکامل می رود طبیعتا قوانین نیز دستخوش تحولات قرار می گیرند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با تغییر تکنولوژی و پیشرفت مدرنیته باید آمادگی های لازم را کسب کنیم و در قانون انتخابات نیز اصلاحاتی انجام دهیم.

جعفرزاده ایمن آبادی تصریح کرد: در حال حاضر مردم گله مندی های انتخاباتی از جمله مرحله بررسی صلاحیت دارند که لازمه رفع چنین گله هایی تغییر در نحوه نظارت ها ست.

وی افزود: علیرغم اینکه چند روز به انتخابات مانده است هنوز برخی نمی دانند که کاندیدای قطعی آنها چه کسی است و برخی از کاندیداها هم نمی دانند تکلیفشان چیست.

این نماینده مجلس نهم با اشاره به اینکه این موارد نشانه هایی از کامل نبودن قوانین انتخاباتی است تصریح کرد: علیرغم اینکه نوع انتخابات ما یکی از مدرن ترین انتخابات است اما اشکالاتی دارد که باید هر چه سریع تر رفع شود.

وی  لایحه جامع قانون انتخابات را نیاز جامعه و انتخابات دانست و ادامه داد: مجلس از کلیت لایحه استقبال می کند اما در مورد جزییات آن باید پس از ارایه به مجلس بررسی بیشتری صورت گرفته و مجلس هم نظرات کارشناسی خود را مطرح کند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: لایحه جامع قانون انتخابات موجب شفافیت بیشتر قوانین شده و به این ترتیب موجب رفع برخی دغدغه ها خواهد شد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.