شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

استقرار نيروهاي نامحسوس مصداق افراط و تفريط است

سه شنبه,۷ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - سیاسی

جعفرزاده استقرار نيروهاي نامحسوس براي مقابله با برخي جرايم از جمله بدحجابي را مصداق افراط و تفريط عنوان و تاكيد كرد كه كارهاي ضربتي و پليسي موفقيت‌آميز نبوده است.
غلامعلي جعفرزاده ايمن‌آبادي در گفت‌و‌گو با آستان اظهار كرد: اين مقابله خيلي خوب است ولي ما 2700 نفر در كل كشور براي محيط زيست داريم و آن وقت 7000 نفر در تهران براي كشف حجاب داريم! اين جديت نيروي انتظامي را نشان مي‌دهد.
وي افزود: من فكر مي‌كنم اين همان افراط و تفريط است ضمن اينكه بايد كار فرهنگي در اين رابطه انجام شود و نه كار پليسي چرا كه وقتي كار پليسي انجام مي‌شود برخي مسايل زيرزميني مي‌شود.
نماينده مردم رشت در مجلس تصريح كرد: من معتقدم حاكميت بايد كار فرهنگي كند و بداند لشكركشي، استقرار نيروهاي لباس شخصي و ايجاد رعب و وحشت به صلاح نيست. همچنين اينها هر كدام با عقايد و افكار خود مي‌خواهند اقدام كنند و اينكه بخواهند با شم پليسي با بي‌حجابي و بدحجابي برخورد كنند بدترين شيوه است.
جعفرزاده در پايان گفت: طبيعتاً از اين به بعد قوه قضائيه بايد كارش را تعطيل كند و به روسري‌هاي عقب رفته توجه كند. چه كسي مي‌خواهد حد و حدودش را مشخص كند؟ آيا آقايان قرار است درباره آرايش غليط زنان و پوشش آنها اظهارنظر كنند؟ تجربه نشان داده كه اين كارهاي ضربتي و پليسي موفقيت‌آميز نبوده ضمن اينكه ما كارهاي مهمتري در كشور داريم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.