شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

استقرار نیروهای نامحسوس مصداق افراط و تفریط است

سه شنبه,۷م اردیبهشت ۱۳۹۵ - سیاسی
jafarzadeiman (7)

جعفرزاده استقرار نیروهای نامحسوس برای مقابله با برخی جرایم از جمله بدحجابی را مصداق افراط و تفریط عنوان و تاکید کرد که کارهای ضربتی و پلیسی موفقیت‌آمیز نبوده است.
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌و‌گو با آستان اظهار کرد: این مقابله خیلی خوب است ولی ما ۲۷۰۰ نفر در کل کشور برای محیط زیست داریم و آن وقت ۷۰۰۰ نفر در تهران برای کشف حجاب داریم! این جدیت نیروی انتظامی را نشان می‌دهد.
وی افزود: من فکر می‌کنم این همان افراط و تفریط است ضمن اینکه باید کار فرهنگی در این رابطه انجام شود و نه کار پلیسی چرا که وقتی کار پلیسی انجام می‌شود برخی مسایل زیرزمینی می‌شود.
نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد: من معتقدم حاکمیت باید کار فرهنگی کند و بداند لشکرکشی، استقرار نیروهای لباس شخصی و ایجاد رعب و وحشت به صلاح نیست. همچنین اینها هر کدام با عقاید و افکار خود می‌خواهند اقدام کنند و اینکه بخواهند با شم پلیسی با بی‌حجابی و بدحجابی برخورد کنند بدترین شیوه است.
جعفرزاده در پایان گفت: طبیعتاً از این به بعد قوه قضائیه باید کارش را تعطیل کند و به روسری‌های عقب رفته توجه کند. چه کسی می‌خواهد حد و حدودش را مشخص کند؟ آیا آقایان قرار است درباره آرایش غلیط زنان و پوشش آنها اظهارنظر کنند؟ تجربه نشان داده که این کارهای ضربتی و پلیسی موفقیت‌آمیز نبوده ضمن اینکه ما کارهای مهمتری در کشور داریم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.