شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اسناد تخلف های هنگفت دولت احمدی نژاد را به دادگاه می دهم

جمعه,۱ام مرداد ۱۳۹۵ - سیاسی
ماینده مردم در مجلس دهم گفت: قطعا من اسناد و مدارک مربوط به اظهاراتم درباره تخلفات مالی هنگفت مقامات دولت نهم و دهم را به دستگاه قضا ارائه خواهم کرد و آن روز برای این افراد، روز تلخی خواهد بود.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، در واکنش به اظهارات وکیل حمید بقایی درباره شکایت از وی به علت طرح اتهامات واهی و بدون سند و مدرک، گفت: به طور حتم من اسناد و مدارک مربوط به اظهاراتم درباره تخلفات مالی هنگفت مقامات دولت نهم و دهم را به دستگاه قضا ارائه خواهم کرد و آن روز قطعا برای این افراد، روز تلخی خواهد بود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته من از بابت توهین و اظهارات سخیف این آقای وکیل، برای حمید بقایی متأسفم، زیرا بقایی آدم محترمی است اما همین فرد می توان خلاف کند، از طرف دیگر بقایی، وکیل بی ادب و گستاخی دارد و قطعا از این وکیل به صورت مجزا شکایت خواهیم کرد.

وی با اعلام اینکه تقاضا من از دستگاه قضا، برگزاری جلسات دادگاه من و بقایی به صورت علنی است، گفت: ما درباره تخلفات این افراد اسناد کامل و جامعی داریم، از طرف دیگر به جزء این مسائل، ما پرونده های تخلفات دولت احمدی نژاد را پیگیری خواهیم کرد.

وکیل حمید بقایی در نامه ای خطاب به جعفرزاده ایمن آبادی اعلام کرده بود که محض اطلاع شما تکرار اظهارات کذب فوق این بار هیچگونه خریداری در رسانه‌های خارجی و حتی سخیف ضدانقلاب هم نداشت، اما همانگونه که در مکاتبات قبلی نیز از جنابعالی خواسته شد چرا به جای هیاهو مستندات قانونی خروج ۲۰ هزار میلیارد تومان از کشور توسط موکل من را منتشر نمی‌کنید؟ لذا مجددا تقاضا دارم شجاعانه به اشتباه خود اعتراف کنید یا به جای طفره رفتن، عصبانی شدن و توهین مستندات ادعایتان را همین امروز منتشر نمایید. تا سیه روی شود هر که در او غش باشد./

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.