شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اصلاح‌طلبان در کارهای سیاسی حرفه‌ای تر عمل می‌کنند

سه شنبه,۱۸ام اسفند ۱۳۹۴ - سیاسی

نماینده مجلس معتقد است اگر اصلاح طلبان و اعتدالیون همانگونه که در انتخابات اجماع کردند در مجلس آینده نیز اجماع کنند، قطعا بازیگران خوبی در مجلس آینده خواهند بود.

غلامعلی جعفراده ایمن آبادی در پیش بینی خود از ترکیب فراکسیون‌های مجلس دهم به خبرنگارنامه نیوز گفت:حداقل دو فراکسیون اصلاح طلبان و اصولگرایان را در مجلس آینده خواهیم داشت و فراکسیون اصولگرایان در اقلیت قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: ما اصرار داریم فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت نیز در مجلس آینده در قالبی که در مجلس نهم شکل گرفت پابرجا بماند،البته احتمال دارد، آقای مطهری فراکسیون صدای ملت را تشکیل دهد و اصولگرایان باقیمانده از پایداری‌ها نیز جبهه جدیدی را تشکیل دهند، ولی تعداد آنها زیاد نخواهد بود.

جعفرزاده با بیان اینکه دوقطب اصلی که در مجلس آینده تاثیر گذار هستند و در جلب یا عدم جلب آراء موثر خواهند بود، دو فراکسیون اصولگرایان و اصلاح طلبان است گفت: اگر اصلاح طلبان و اعتدالیون همانگونه که در انتخابات اجماع کردند در مجلس آینده نیز اجماع کنند قطعا بازیگران خوبی در مجلس آینده خواهند بود و حتی از فراکسیون رهروان نیز تاثیر گذارتر خواهندبود، زیرا اصلاح طلبان در کارهای سیاسی حرفه‌ای تر عمل می کنند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.