شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اصولگرایان دستشان خالی است و رقیب جدی برای انتخابات ریاست جمهوری ندارند

چهارشنبه,۱۱ام اسفند ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با نامه نیوز در خصوص مباحث مطرح شده اخیر پیرامون عدم حضور قالیباف در انتخابات سال آینده، گفت: علی رغم همه مسائل اخیر به اصولگرایان پیشنهاد می کنم که از مهره های سوخته در انتخابات 96 استفاده نکنند و سعی کنند چهره های جدیدی را مطرح کنند.

وی ادامه داد: شما شک نکنید که افرادی مانند سعید جلیلی و قالیباف ، شکست خورده های قطعی انتخابات سال آینده هستند.این افراد خودشان انصراف بدهند نشان می‌دهد افراد عاقلی هستند اما اگر انصراف ندهند و بر این راه اصرار کنند قطعا نتیجه خوبی برایشان در پی نخواهد داشت.

این فعال سیاسی ، با بیان اینکه این گزینه های  که معرفی میشوند چهره های خسته کننده ای برا مردم هستند، تصریح کرد: قالیباف در اوایل حضورش در شهرداری عملکرد خوبی را  داشت. گویی که اصولگرایان خشاب شان خالی است و همین چند فشنگ را برای شلیک داشتند. معتقدم عاقلانه ترین کار برای این افراد عدم حضور در انتخابات است.

عضو فراکسیون مستقلین با اشاره به اینکه دست اصولگرایان برای معرفی گزینه خالی است، خاطرنشان کرد: شک نداشته باشید که آقای روحانی مجددا رای خواهند آورد و برای دومین بار رئیس جمهور خواهد شد.اصولگرایان مهره ای ندارند؛ همین گزینه های که اخیرا مطرح شده اند مگر چقد در جامعه مورد شناخت و اقبال هستند؟.اصولگرایان گزینه های را ندارند و سعی کنند آبرومندانه در انتخابات حضور پیدا کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی،ادامه داد: دوران شهرداری قالیباف دیگر تمام شده است و به نظرم میرسد با توجه به اینکه اهل خراسان است برود در آنجا ودر همان حوزه خراسان مشغول به کار شود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.