شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اصولگرایان مرزبندی خود را با تندروها مشخص کنند

شنبه,۵ام دی ۱۳۹۴ - سیاسی

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی بر لزوم تعیین مرزبندی مشخص اصولگرایان با تندروها تاکید کرد.

غلامعلی جعفرزاده  اظهار کرد: ائتلاف‌ها شوخی نیستند و باید به افکار عمومی پاسخگو باشند. ما شاهد این هستیم که در ائتلاف‌ها گروه‌هایی هستند که بیشترین خسارت به کشور از جانب آن‌ها صورت گرفته است و به انحای مختلف ضربه زدند. طبعا وجود این‌ها باعث می‌شود اصولگرایانی مثل رهروان ولایت نتوانند با آن‌ها دور یک میز بنشینند.

وی با بیان اینکه برخی جریانات اصولگرا تنها به دنبال پشت سر گذاشتن انتخابات هستند تصریح کرد: اصولگرایان ملاک و معیار خود را رهبری انقلاب می‌دانند اما شاهد این هستیم که برخی از این جریانات از خط رهبری هم گذشته‌اند و از ایشان نیز جلوتر حرکت می‌کنند. ما رفتارهای این افراد را خصوصا در مجلس مشاهده می‌کنیم.

 

نماینده مردم رشت در مجلس ادامه داد: اگر مجموعه اصولگرایان مرزبندی مشخصی داشته باشند و تندروها را کنار بگذارند شرایط خوبی به وجود می‌آید اما متاسفانه این‌طور نشده و این‌ها در قالب یک چتر حرکت و فعالیت می‌کنند.

 

جعفرزاده همچنین گفت: در چنین شرایطی فراکسیون رهروان ولایت نمی‌تواند با این ائتلاف دور یک میز بنشیند و نبود رهروان ولایت هم خسارت بزرگی به ائتلاف خواهد بود زیرا این فراکسیون پارلمانی بدنه بزرگی دارد و آقای لاریجانی را در راس خود دارد.

 

وی در پایان تاکید کرد که اصولگرایان باید مرزبندی‌ خود را با تندروها مشخص کنند تا تکلیف مردم در انتخابات پیش رو مشخص شود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.