شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مهندس غلامعلی جعفرزاده

اصولگرایان نتوانسته‌اند کاندیدایی که بتواند با روحانی رقابت کند، تولید کنند

دوشنبه,۱۵ام شهریور ۱۳۹۵ - سیاسی
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده رشت و عضو فراکسیون مستقلین مجلس به روزنامه اعتماد گفت: نمی‌دانم اصولگرایان در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده دقیقا چه خواهند کرد. اما آنچه که قطعا می‌توان گفت این است که آنها فعلا نتوانستند کاندیدایی برای این انتخابات تولید کنند.
آن هم كانديدايي كه توان رقابت با آقاي روحاني را داشته باشد.  واقعيت اين است كه احمدي‌نژاد هم به دل اصولگرايان نمي‌چسبد. چون او سركشي‌هايي دارد كه اصولگرايان در مواجهه با آن نمي‌دانند بايد چه رفتاري داشته باشند.
اصولگرايان هنوز از ياد نبرده‌اند كه احمدي‌نژاد در چهار سال دوم دوران رياست‌جمهوري‌اش واقعا براي آنها دردسر شده بود. او در واقع آب دهن سربالا براي اصولگراياني بود كه هم از او حمايت كرده بودند و هم در مواجهه با دردسرآفريني‌هاي احمدي‌نژاد نمي‌توانستند رفتارهاي او را براي خودشان توجيه كنند.
من حتي از تعدادي از بزرگان اصولگرا شنيدم كه در يك سال پاياني كار احمدي‌نژاد مي‌گفتند اين يك سال آخر فقط او را تحمل مي‌كنيم تا دوران رياست‌جمهوري‌اش تمام شود. بنا براين امكان ندارد آنها دوباره حاضر به ريسك در اين باره بشوند.
اطلاع دارم در حال حاضر اصولگرايان به دنبال اين هستند كه به نحوي با حسن روحاني به توافق برسند. حالا اين به تصميم روحاني بر مي‌گردد كه بخواهد اصولگرايان را داشته باشد يا اصلاح‌طلبان را. يا اينكه با هنرمندي بخواهد هر دوي اين طيف را براي خودش حفظ كند.
نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.