شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اقتصاد درون‌زا مطالبه رهبری است

چهارشنبه,۴ام فروردین ۱۳۹۵ - سیاسی

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصادی که درون‌زا و برون‌گرا باشد مورد مطالبه مقام معظم رهبری است.

غلامعلی جعفرزاده بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از کاروانسرای شاه عباسی «لات» در منطقه سراوان این شهرستان با اشاره به اینکه یکی از وعده‌های رئیس جمهور به گیلان تحقق پیدا کرده است اظهار کرد: دولت توان هزینه‌کرد در تمام بخش‌ها را ندارد و مشارکت بخش خصوصی حائز اهمیت است.

وی به نامگذاری «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری در سال 95 اشاره کرد و افزود: اقتصادی که درون‌زا و برون‌گرا باشد مورد مطالبه مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازسازی و واگذاری کاروانسرای شاه عباسی «لات» از حرکت‌های عملی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان است، خاطرنشان کرد: مکان‌های تاریخی و باستانی گیلان رها شده بود و دولت‌های گذشته رغبتی برای بازسازی این بناها نداشتند.

جعفرزاده به وعده روحانی مبنی بر کوچک و چابک کردن دولت اشاره کرد و یادآور شد: بخش خصوصی برای نگه‌داری مکان‌های تاریخی ورود کرده و این مکان‌ها را در اختیار مردم می‌گذارد.

وی حرکت دولت در واگذاری مکان‌های تاریخی به بخش خصوصی را مثبت خواند و بیان کرد: از حرکت مذکور حمایت می‌کنیم تا این روند ادامه پیدا کند.

AS (26)-QPR

 

AS (25)-QPR

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.