شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اقتصاد مقاومتی با اقدام به عمل مجرمانه محقق نمی شود

جمعه,۳۱ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - سیاسی
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان از تعرض برخی سودجویان به حریم سواحل در استان های شمالی کشور با بهانه های واهی تحقق اقتصاد مقاومتی انتقاد کرد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،با اشاره به تعرض برخی سودجویان به حریم سواحل و دریا در استان های شمالی کشور،گفت:متاسفانه عده ای سودجو با شعار تحقق اقتصادمقاومتی و با بهانه واهی کمک به مردم سعی در تعرض به حریم سواحل دارند.

اقتصاد مقاومتی با اقدام به عمل مجرمانه محقق نمی شود

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در هیچ یک از مفاد 24 گانه اقتصاد مقاومتی از تعرض به حریم سواحل صحبتی نشده است، افزود: اقتصاد مقاومتی با اقدام به عمل مجرمانه محقق نمی شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه سواحل کشور متعلق به همه مردم است، تصریح کرد: تعرض به حریم سواحل و دریا نفعی برای مردم ندارد از این رو نمی تواند به اقتصاد مقاومتی مربوط باشد.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی، اقتصادی ریاضتی نیست، تاکید کرد: زمانی که عده ای با ساخت و ساز در حریم سواحل حضور مردم در این مکان ها را محدود می کنند،تنها در فکر مال اندوزی هستند نه رفاه مردم.

جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر ضرورت برخورد با متعرضان به حریم دریا و سواحل، افزود: ایجاد پروژه های مسکونی در حریم سواحل تنها برای کسب سرمایه یک عده خاص و سودجو بوده و نفعی برای عامه مردم ندارد.

وی ادامه داد: دولت باید به صورت هدفمند با متعرضان به حریم سواحل، جنگل ها و دریا برخورد کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان یادآور شد: بررسی موضوع تعرض به حریم سواحل و دریا ،بارها مورد تذکر واقع شده اما هنوز اقدامی در این باره صورت گرفته نشده است./

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.