شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بازنشر

اقتصاد مقاومتی سرمنشا تحولات مهم در عرصه اقتصادکشور

یکشنبه,۱ام فروردین ۱۳۹۵ - اقتصادی

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی الگوی برتر برای رفع مشکلات و تنگناهای اقتصادی کشور است.

 غلامعلی جعفرزاده  ایمن آبادی ظهر شنبه در جمع مدیران استان افزود: این اقتصاد بهترین الگو برای برون رفت کشور از مشکلات و چالش های اقتصادی است.

وی اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در فرمایشات خود بارها بر اجرای اقتصاد مقاومتی تاکید داشته و از مسئولان و مردم خواستار هرچه سریعتر تحقق این مهم در جامعه هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاست های اقتصاد مقاومتی بر حمایت بیشتر از تولید داخلی تاکید دارد، گفت: از منابع ملی، داخلی و سرمایه های اجتماعی باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بهره گیری شود.

وی افزود: تاکید بر اقتصاد بومی و برآمده از فرهنگ انقلابی، اصیل و افزایش کیفیت کالاهای ایرانی از مواردیست که در چهار چوب سیاست های اقتصاد مقاومتی بر این مهم بیان شده است.

جعفرزاده با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی سرمنشا تحولات مهم در عرصه اقتصادی کشور است، اظهارداشت: اقتصاد مقاومتی یک اقتصاد تدافعی و بسته نیست بلکه یک اقتصادیست که در روابط بین الملل قابلیت رقابت را برای عوامل خود ایجاد می کند.

وی تصریح کرد: تمامی سرمایه گذاران داخلی و خارجی را باید به این سمت سوق داد تا توانمندی اقتصاد استان و کشور افزایش یابد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: نتایج این اقتصاد که تحولی بر پایه خوداتکایی اقتصادی در کشور است باید هرچه سریعتر در جامعه متبلور شود.

تاریخ انتشار: خرداد 94

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.