شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بازنشر

اقتصاد مقاومتی مهمترین نسخه بهبود وضعیت اقتصاد کشور

یکشنبه,۱ام فروردین ۱۳۹۵ - اقتصادی

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری با برخورداری از اندیشه تدبیر ارزشی خود نسخه درمان بیماری اقتصاد کشور را به منظور خروج از رکود در قالب اقتصاد مقاومتی پیچیده است، اقتصاد مقاومتی مهمترین نسخه در بهبود شرایط و وضعیت فعلی کشور به شمار می آید

غلامعلی جعفرزاده در مورد اهمیت سیاست اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: دولت تدبیر و امید حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در  ماه های اخیر به شدت به دنبال لغو تحریم های امریکا و اروپا برعلیه نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است و گام های خوبی در این راستا برداشته است .

وی تصریح کرد: رئیس جمهور  بسته اقتصادی با برخورداری از ساختاری کارشناسی شده با شناسایی خلاء های بدنه اقتصاد برای حل مشکلات و خروج اقتصاد کشور از زیر سایه رکود ارائه نموده است .

نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری با برخورداری از اندیشه تدبیر  ارزشی خود نسخه درمان بیماری اقتصاد کشور را به منظور خروج از رکود در قالب اقتصاد مقاومتی پیچیده است ، اضافه کرد : اقتصاد مقاومتی مهمترین نسخه در بهبود شرایط و وضعیت فعلی کشور به شمار می آید .

جعفرزاده تکیه بر تولید داخلی و توانمندی ها و پتانسیل های درونی ایران اسلامی را ماهیت اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: متاسفانه شرایط تولید داخلی و وضعیت صنایع در کشور مطلوب نیست .

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در پایان خاطرنشان کرد:  صنایع با جریان سازی اقتصاد مقاومتی احیاء می شود و از سوی دیگر کارخانجات تعطیل و یا نیمه تطیل احیاء می شوند و در این راستا هم چرخه تولید ملی گردش مطلوبی پیدا خواهد کرد .

 

تاریخ انتشار: آبان 94

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.