شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اقدامات آمریکا هرگز باعث ضربه خوردن تروریسم نشده است

سه شنبه,۱۹ام بهمن ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درگفت و گو  با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: نظام سلطه برای مداخله در خاورمیانه گروه تروریست القاعده را ایجاد کردند تا عملیات تروریستی یازدهم سپتامبر را در سال 2001 مهندسی کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ادعای جنگ با تروریسم در دوران جورج بوش پسر برای دسترسی آمریکا به منابع نفتی عراق و تسلط بر افغانستان با عملیات تهاجمی انجام گرفت.

وی در ادامه گفت: اوباما اگرچه شعار تعطیلی گوآنتانامو را مطرح کرده بود اما دموکرات ها نیز توطئه های جمهوری خواهان را با ادعای جنگ با تروریسم در خاورمیانه دنبال کردند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: دونالد ترامپ تلاش می کند با ژست اقتدار ناکامی آمریکایی ها پس از 6 سال مداخله در جنگ سوریه را تحت عنوان منطقه پرواز ممنوع دنبال کند.

وی تصریح کرد: مجموعه اقدامات آمریکا هرگز باعث ضربه خوردن تروریسم نشده است و آنها اراده ای هم در این راه ندارند بلکه تنها به دنبال ضربه زدن به منافع ایران هستند.

جعفرزاده ایمن آبادی گفت: ایران اسلامی به عنوان لنگرگاه ثبات و آرامش خاورمیانه تاکنون نقش موثری در جنگ با تروریسم داشته است وما نتایج آن را در جنگ عراق و سوریه با تروریسم تکفیری مشاهده می کنیم.

وی همچنین گفت: تروریسم پروری اگرچه توسط آمریکا کلید خورده است اما در نهایت همین تروریست هایی که مورد حمایت غرب و برخی رژیم های منطقه هستند ، گریبان آنها را می گیرند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.