شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

انتخابات هیأت رئیسه مجلس دهم به خوبی برگزار شد

شنبه,۱۵ام خرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

نماینده مردم رشت گفت: و این خواست مردم نیز بود. مردم در انتخابات به لیست امید رأی دادند، رئیس مجلس و اعضای هیأت رئیسه نیز از لیست امید انتخاب شدند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ، درباره ترکیب هیأت رئیسه اظهار کرد: من فکر می‌‌کنم ترکیب هیأت رئیسه روحیه مردم را برای انتخابات سال 96 بشاش نگه می‌دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که «شما در جلسه علنی مجلس در انتخابات هیأت رئیسه وقتی آقای کواکبیان کاندیدای ریاست شد، به کواکبیان گفتید که بایستید و ادامه دهید، آن سخن شما شوخی بود یا جدی؟»، گفت: هیچ وقت انتخاب رئیس به تنهایی صورت نگرفته است، ما از اول این موضوع را دنبال می‌کردیم که یک نفر دیگر در کنار آقای لاریجانی رقابت کند چراکه کاندیداتوری آقای لاریجانی به تنهایی وجهه بیرونی خوبی نداشت.

نماینده مردم رشت با بیان اینکه «فضای کشور دموکراسی است»، تصریح کرد: ای کاش آقای کواکبیان دودل برخورد نمی‌کرد و محکم می‌ایستاد. ما تمایل داشتیم اگر آقای عارف کنار رفته است، یک نفر دیگر بیاید و نمای بیرونی اینگونه نباشد که آقای لاریجانی به تنهایی کاندیدا شده است.

جعفرزاده خاطرنشان کرد: یک نفر بیاید و رأی بیاورد مزه‌ای ندارد. آقای لاریجانی 500 رأی هم به تنهایی بیاورد ارزشی ندارد.

وی در پایان این گفت‌وگو، ریاست لاریجانی بر مجلس دهم را پیروزی لیست امید در انتخاب رئیس مجلس تلقی کرد و گفت: آقای لاریجانی عضو لیست امید بود و ریاست ایشان را باید در این قالب تلقی کرد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.