شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن آبادی:

انتظار داریم کی‌روش تا جام ملت‌های آسیا سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باشد

یکشنبه,۱۰ام تیر ۱۳۹۷ - ورزشی

غلامعلی جعفرزاده آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره اظهارات اخیر سرمربی تیم فوتبال برای ترک تیم ملی پس از جام جهانی، گفت: صحبت‌های لغزنده کی‌روش در زمینه ترک تیم ملی پس از جام جهانی در شرایط کنونی موجبات تنزل روحی و روانی بازیکنان را فراهم می‌کند و می‌تواند بر عملکرد بازیکنان در روسیه تاثیر بگذارد.

نماینده  مردم رشت در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: گویا کارلوس کی‌روش در زمینه  تمدید قراردادش با تیم ملی در  جام جهانی، در مصاحبه‌هایی اعلام کرده که پس از جام جهانی تیم ملی فوتبال ایران را ترک خواهد کرد که نقل این گونه مطالب در آستانه جام جهانی به ضرر سطح کیفی تیم ملی تمام می‌شود.

وی با بیان اینکه نباید سرمربی تیم ملی به نوعی در آستانه جام جهانی صحبت کند که اثرات منفی روحی برای اعضای تیم ملی ایجاد کند، تصریح کرد: فدراسیون فوتبال بر طبق پروتکلی که با کی‌روش امضا کرده، می‌بایست سرمربی تیم ملی را متقاعد کند که  این گونه  اظهارات را در این مقطع زمانی در دستور کار قرار ندهد.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: نباید در آستانه جام جهانی اظهاراتی از سوی کی‌روش مطرح شود که منجر به اغتشاشات فکری برای بازیکنان در آستانه جام جهانی شود و این در حالی است که  این سخن سرمربی تیم ملی نگران‌کننده است و ما علاقمند هستیم که از وجود وی صرفا در جام جهانی استفاده نکنیم بلکه ما انتظار داریم کی‌روش تا جام ملت‌های آسیا نیز تیم ملی را همراهی کند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه صحبت‌های کی‌روش مبنی بر اتمام همکاری با ایران پس از جام جهانی بار منفی به همراه دارد، یادآورشد: انتظار داریم کی‌روش در  جام ملت‌های آسیا نیز سکان‌دار تیم ملی باشد.

پایان پیام

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.