شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اپراتور های تلفن همراه اختلال امواج ایجاد کرده اند

پنج شنبه,۶ام آبان ۱۳۹۵ - اجتماعی

741عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:از سیستم پیپرلس و حذف کاغذ از زندگی روزمره مردم استقبال می کنیم اما باید شرایط امنیتی آن درنظر گرفته شود.

پرداخت موبایلی منجر به حذف کاغذ می شود/ اپراتورهای تلفن همراه اختلال امواج ایجاد کرده اند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به امکان پرداخت های موبایلی برای اپراتورهای تلفن همراه گفت:متاسفانه مردم هنوز دغدغه امنیت حساب خود را دارند و از حساب آن ها پول برداشت می شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به نظر می رسد تدابیر لازم برای ایجاد شرایط امنیتی حساب ها دیده نشده است، افزود: به عنوان مثال نمی توانیم بازنشستگان را راضی به استفاده از خدمات پرداخت الکترونیک کنیم؛چراکه آن ها هنوز برای استفاده از کارت های اعتباری و پرداخت های موبایلی اطمینان خاطر پیدا نکرده اند که با برطرف شدن ضعف های موجود در این حوزه باید این اطمینان برای مردم حاصل شود که می توانند به راحتی از این خدمات استفاده کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه اپراتورها اختلال امواج ایجاد کرده و شاهد باغی از دکل های مخابراتی در شهرها هستیم،تصریح کرد: دولت باید فکری برای تجمیع این دکل ها داشته باشد و مجموعه زیبایی که با فضای معماری شهری نیز همخوانی داشته باشد، ایجاد کرده تجهیزات ماهواره ای و آنتن ها را روی آن نصب کند./

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.