شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اکثر اعضای فراکسیون مستقلین از امید بیرون آمده اند

دوشنبه,۸ام شهریور ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در خصوص فلسفه اصلی تشکیل این فراکسیون می گوید: اساس کار فراکسیون مستقلین در مجلس بر این مبنا بود که جمعی از نمایندگان به دلیل حضور جریان پایداری در فراکسیون ولایت ، مایل به ادامه حضور در این فراکسیون نبودند و در مقابل نیز بخشی از فراکسیون امید به دلایل مختلفی مایل به حضور و فعالیت در فراکسیون  امید نبودند و این دو طیف از نمایندگان تصمیم گرفتند راه سومی را برگزینند.

فراکسیون امید به ناحق و به دور از ادب مستقلین را به ترس متهم کردند

متاسفانه برخی چهره های فراکسیون امید، اعضای فراکسیون های مستقلین مجلس را متهم به ترس از رد صلاحیت در آینده کردند و به بیان اظهارات زشت و سخیف پرداختند.

علی لاریجانی گزینه مستقلین برای ریاست بر مجلس است

جعفرزاده ایمن آبادی همچنین تصریح کرد: فراکسیون مستقلین دو خط قرمز دارد، در بیرون مجلس رهبری و فرمایشات ایشان خط قرمز ما است و در داخل هم دکتر لاریجانی است.

وی تاکید کرد: علی لاریجانی گزینه مستقلین برای ریاست بر مجلس است

این نماینده مجلس تصریح کرد: شورای عالی فراکسیون ها باید در مجلس تشکیل شود.

با  پایداری ها در فراکسیون ولایت کنار نمی آمدیم

جعفرزاده ایمن آبادی در خصوص علل احساس نیاز این نمایندگان در خصوص تشکیل فراکسیون مستقلین گفت: حقیقت این بود که آقای لاریجانی چون همواره بر مدار وحدت حرکت می کنند، بر لزوم کنار هم قرار گرفتن همه اصولگرایان و اعتدالی ها در مجلس کنار هم صحبت می کردند اما ما نمی توانیم با رویکرد پایداری ها کنار بیاییم.

فراکسیون مستقلین از نظر دیدگاه های تشکیلاتی به لاریجانی نزدیک است

جعفرزاده ایمن آبادی درباره نگاه تشکیلاتی این فراکسیون گفت: از نظر تشکیلاتی به دیدگاه های رییس مجلس نزدیک هستیم .

وی در خصوص رویکرد این فراکسیون به فراکسیون امید در مجلس گفت: آقای عارف را سرمایه می دانیم اما جای تاسف است که نزدیکان ایشان به ادبیات مجلس آشنایی ندارند.
مستقیلن از تندروی ها خسته بوده اند

جعفرزاده ایمن آبادی با انتقاد از برخی اظهارات اعضای فراکسیون امید درباره این مستقلین گفت: اظهارات اعضای امید درباره فراکسیون مستقلین بسیار ناراحت کننده بود و انتظار نمی رفت جریانی که با تابلو اصلاح طلبی حرکت می کند تا این حد کم طاقت باشند.

وی تاکید کرد: مستقلین از تندروی ها در هر دو جریان خسته هستند.

اکثریت اعضای فراکسیون مستقلین از فراکسیون امید جدا شده اند/ تعدد لیدر در فراکسیون امید مشکل ساز است

جعفرزاده ایمن آبادی درباره ترکیب این فراکسیون گفت: شاکله فراکسیون مستقلین از اعضای امید هستند که به دلیل بسیاری مسائل به خصوص سوء مدیریت ، از این فراکسیون جدا شدند.

عضو هیات موسس فراکسیون مستقلین در ادامه مطلب تاکید کرد: اکثریت اعضای مستقلین از تعدد لیدر در فراکسیون امید به تنگ آمده و از این فراکسیون جدا شده اند.

وی خاطر نشان کرد: فراکسیون مستقلین هنوز نامی برای خود انتخاب نکرده است و موضوع “مستقلین” در خصوص مستقل بودن این جریان از دو فراکسیون دیگر مطرح می شود اما رویکرد کلی ما وحدت با دو فراکسیون دیگر در مجلس است.

لیست امید تعهد نداده بود که به سرلیست تهران برای ریاست مجلس رای بدهد

جعفرزاده ایمن آبادی در خصوص برخی اظهارات مبنی بر اینکه لیست امیدی ها با رای به لاریجانی کاری خلاف اصول کار تشکیلاتی انجام داده اند گفت: بنده و بسیاری از دوستان در انتخابات در لیست امید بودیم و در زمان بستن این لیست در شهرستان های مختلف هرگز صحبتی مبنی بر این که تعهدی درخصوص رای دادن به عارف در مجلس مطرح است نداشتیم.

لیست امید تا دم در مجلس کارکرد داشت/لیست امید و فراکسیون امید قرابتی با هم ندارد

وی خاطر نشان کرد: لیست امید ترکیب و ائتلافی بود از همه جریان های سیاسی به جز پایداری و این لیست تا دم در مجلس کارکرد داشت و فراکسیون امید در داخل مجلس داستانی مجزا از لیست امید خارج از مجلس بود.

از اظهارت شخصیتی مثل باهنر تعجب کردم؛ نماینده مجلس راننده تاکسی نیست که لازم باشد نام همه خیابان ها را بداند

جعفرزاده ایمن آبادی با انتقاد از اظهارات محمدرضا باهنر درباره مجلس و نمایندگان مجلس گفت: از اظهارت شخصیتی مثل باهنر تعجب کردم؛ نماینده مجلس راننده تاکسی نیست که لازم باشد نام همه خیابان ها را بداند

وی ادامه داد: ایشان هفت دوره نماینده مجلس بودند و اگر حالا به دنبال ریاست جمهوری هستند نباید با این ادبیات راجع به خانه قدیمی خود صحبت کنند.

عضو هیات موسس فراکسیون مستقلین مجلس خاطر نشان کرد:به نظر می رسد باید آقای باهنر اصلاحی در خصوص ادبیات خود راجع به مجلس داشته باشند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.