شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اگر خدمتی به فرهنگیان داده می شوند نباید رسانه ای شود

سه شنبه,۱۶ام آذر ۱۳۹۵ - اجتماعی

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: عزت و کرامت جامعه فرهنگیان حلقه گمشده در آموزش و پرورش است و همه فرهنگیان از درون آموزش و پرورش برخاسته اند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی اظهار داشت: آقای دانش آشتیانی برنامه های خوبی برای رفع مشکلات آموزش و پرورش به مجلس ارائه کرده و امیدواریم بتواند در این مدت همه این برنامه ها را اجرا کند .

وی افزود: وضعیت معیشتی فرهنگیان به دو عامل بستگی دارد که یکی از آنها تحقق کامل نظام رتبه بندی معلمان است البته یک حلقه گمشده در این میان وجود دارد که آن عزت و کرامت جامعه فرهنگیان است یعنی قبل از هر چیزی معلمان ما می خواهند تکریم شوند .

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر خدمتی به فرهنگیان داده می شوند نباید رسانه ای شود زیرا اینگونه القاء می‌شود که گویا همه خدمات جامعه را صرفا به یک قشر خاص می‌دهند(فرهنگیان) در صورتی اصلا اینگونه نیست.
وی خاطرنشان کرد: باید در مورد صندوق ذخیره موضوع اثبات شود و سپس در مورد آن قضاوت شود تا چیزی در این مورد اثبات نشده نباید مورد ادعا قرار گیرد .
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید فکر کنیم که در آموزش و پرورش هزینه صورت می گیرد همه مسئولان کشور از یک مدیر میانی تا مقام عالی‌رتبه کشوری همگی حاصل نهاد آموزش و پرورش هستند بنابراین هزینه کردن در این نهاد نوعی سرمایه گذاری است .
5489

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.