شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اگر در بیانیه حمایت از راهبرد موشکی از دولت انتقاد شده باشد، امضایمان را پس می‌گیریم

دوشنبه,۱۶ام فروردین ۱۳۹۵ - سیاسی

نماینده مردم رشت در واکنش به بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از راهبرد موشکی گفت: از صبح امروز تعدادی از نمایندگان مشغول جمع‌کردن امضا برای بیانیه‌ای در حمایت از راهبرد موشکی بودند، من هم این بیانیه را امضا کردم ولی فرصت نشد متنش را مطالعه کنم.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، اظهار کرد: باخبر شده‌ام که در متن این بیانیه از دولت انتقاد شده است؛ اگر این‌گونه باشد قطعا من و تعدادی زیادی از نمایندگان امضایمان را پس خواهیم گرفت.

وی افزود: این کار اخلاقی نیست که در ذیل یک بیانیه حمایتی بخشی از حاکمیت، یعنی دولت یا افرادی دیگر مورد نکوهش قرار گیرند.

صبح امروز خبرگزاری فارس بیانیه‌ای را پیش از قرائت در جلسه علنی مجلس منتشر کرد که در متن بیانیه از راهبرد موشکی حمایت شده است. در بخشی از این بیانیه آمده است: آیا زیر سوال بردن سیاست توسعه موشکی در چنین زمانی از سوی بعضی در داخل کشور هم‌سخنی با اوباما و رژیم‌های جهان خوار غرب نیست؟ آیا این مواضع شک برانگیز همراهی با رژیم غاصب اسرائیل نیست؟ اتخاذ چنین مواضعی در جهت تضعیف ملت ایران در برابر دشمنانش جز ناآگاهی یا خیانت امر دیگری نخواهد بود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.