شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اگر دولت به پالایش افراد سودجو اقدام نکند مردم پاسخ بدی در انتخابات ۹۶ به آن خواهند داد

شنبه,۲۹ام خرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: اگر دولت در یک سال باقی مانده از عمرش به پالایش افراد سودجو از خدمتگذاران ملت، اقدام نکند، مردم پاسخ بسیار بدی را در انتخابات ۹۶ به آن خواهند داد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به فیش های حقوقی میلیونی برخی مسئولان دولتی، اظهار داشت: دولت در حال رسیدگی و برخورد با مسئله حقوق های میلیونی و نجومی است و تنها اشکالی که می شود به دولت گرفت تاخیر در برخورد با این مسئله است.

وی با بیان اینکه قرار نیست با هر مشکلی که مواجه شدیم بگوییم این مشکل مربوط به دولت قبل است، افزود: مجلس دهم و دولت یازدهم برای برطرف کردن نواقص دولت نهم و دهم تشکیل شده‌اند؛ مردم دیگر انتظار ندارند که هرگاه با مشکلی مواجه شدند با این پاسخ که مشکلات مربوط به دولت قبل است روبرو شوند؛ مردم انتظار دارند که ما نسبت به حل این مشکلات اقدام کنیم.

ایمن آبادی تصریح کرد: حقوق 200 و اندی میلیون تومان، اضافه کار ساعتی 450 هزار تومان، کشیک روزی یک میلیون و 800 هزار تومان اعصاب همه را خرد و مردم را ناراحت کرده است؛ باید هر چه سریعتر دولت پاکسازی را در مجموعه خودش انجام داده و به پالایش افراد ناخالص و نابخردی که به صرف کسب منافع مادی در دولت هستند اقدام کند.

نماینده مردم رشت در مجلس در پایان در توصیه ای خطاب به دولت به منظور پالایش افراد سودجو از خدمتگذاران ملت، خاطرنشان کرد: اگر دولت در یک سال باقی مانده از عمرش این کار را نکند، مردم پاسخ بسیار بدی را در انتخابات 96 به آن خواهند داد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.