شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن‌آبادی رئیس هیات پارلمانی ایران اعزامی به بنگلادش:

ایران خواهان حذف تنش در منطقه است

دوشنبه,۱۴ام فروردین ۱۳۹۶ - سیاسی

جعفرزاده ایمن‌آبادی رئیس هیات پارلمانی ایران اعزامی به بنگلادش با انتقاد از بی‌مسئولیتی و ناپختگی رژیم امارات درمقابل بحران های منطقه، گفت: جمهوری اسلامی ایران خواهان حذف تنش ازمنطقه و توسعه روابط دوستانه با کشورهای حوزه خلیج فارس است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی امروز یکشنبه (13 فروردین،دوم آوریل) در صحن اجلاس بین المجالس دربنگلادش در واکنشی شدید به ادعاهای رئیس هیات اماراتی، گفت: امروزنماینده امارات متحده عربی ادعاهای غلط و بی پایه علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد، این امر حاکی ازآن است که نماینده کشوری که جنگنده های آن مردم بی گناه یمن را بمباران می کند، ایران را به مداخله درامورداخلی سایرکشورها متهم می کند.

نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی، افزود: سیاست و عملکرد امارات متحده عربی درارتباط با بحران های جاری درمنطقه ازجمله سوریه ویمن بی مسئولیتی و ناپختگی این رژیم را ثابت کرده است.

جعفرزاده ایمن آبادی تاکید کرد: ما همیشه تلاش کردیم که رابطه خوب و دوستانه همسایگی را با همسایگانمان ازجمله درخلیج فارس توسعه ببخشیم و تنش را ازمنطقه حذف کنیم.

رییس هیات پارلمانی ایران اعزامی به بنگلادش، تصریح کرد : ما بار دیگر بر علاقه ودعوتمان برای گفت وگو با رویکرد رفع سوء تفاهمات و احیاءروابط دوستانه ای که مردمانمان درطول تاریخ ازآن بهره برده اند، تاکید می نمایم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.