شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن‌آبادی:

بازداشت خشن کودک پنج ساله ایرانی نشان دهنده تفکرات قرون وسطایی ترامپ است!

شنبه,۲۳ام بهمن ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: بحران انسانی پیش آمده در پی جنگ سوریه منجر به افشای هویت حقیقی مدعیان حقوق بشر شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای غربی شعار حقوق بشری دادند اما ما به آن عمل کردیم و همین رویه همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به پذیرش پناهجویان افغان و عراقی گفت: ایران بیش از 3 میلیون پناهجو را تاکنون پذیرش کرده و با آنان همانند شهروندان عادی برخورد کرده است اما کشورهای مدعی غربی برخوردی تبعیض آمیز دارند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی تصریح کرد: کشورهای غربی از جنگ های خاورمیانه سودهای سرشاری را کسب کرده اند اما حاضر به پذیرش پناهجویان نیستند.

وی ضمن پیش کشیدن خودکشی 7 پناهجوی افغان در آلمان و به چالش کشیدن رفتار مرکل گفت: پناهجویان در کشورهای غربی به جایی رسیده اند که خودکشی دسته جمعی می کنند که این فاجعه بزرگ بشریت است.

جعفرزاده ایمن آبادی گفت: آنچه که در فیلم های هالیوودی و رسانه های غربی بیان می شود همگی نمایش های خیال پردازانه است و در واقعیت سیستم قرون وسطایی غرب رفتاری خشن با پناهجویان دارد.

وی خاطرنشان کرد: تفکرات قرون وسطایی با برخوردهای نژادپرستانه دولتمردان غربی مسئله ای است که نمود آن را در رفتار ترامپ و بازداشت خشن کودک پنج ساله ایران مشاهده می کنیم.

این نماینده مجلس دهم گفت: کشورهای غربی در جنگ سوریه تروریسم را ایجاد کردند اما امروز حاضر به پذیرش جرم خود نیستند و برای پنهان کردن مسئولیت خود با رفتارهای نژادپرستانه علیه پناهجویان رفتار می کنند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.