شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بازی با تیم های افریقایی کلید حضور موفق در مسکو نیست!

یکشنبه,۱۵ام بهمن ۱۳۹۶ - ورزشی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت آماده سازی تیم ملی فوتبال برای حضور پرقدرت در جام جهانی روسیه، گفت: شکی نیست که بازیکنان ما باغیرت هستند و از نظر فنی از سطح مناسبی برخوردارند اما  حضور موفق در آوردگاه جام جهانی نیازمند تعریف بازی‌های تدارکاتی در سطح یک فوتبال جهان است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ظاهرا برای فدراسیون فوتبال جا نیافتاده است که ما مسافر جام جهانی هستیم؛ بنابراین بازی با چند تیم آفریقایی تدارک مناسبی برای حضور در جام جهانی نیست.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: ما انتظار نداریم که بتوانیم تیم فوتبال اسپانیا و پرتغال را شکست دهیم؛ اما نباید با تدارکات نامناسب زنگ تفریح در جام جهانی باشیم.

وی ادامه داد:باخت در جام جهانی نیز باید آبرومندانه باشد و از همین رو نباید به نوعی در جام جهانی حضور یابیم که  از حضور در این  مسابقات پشیمان شویم.

جعفر زاده ایمن آبادی افزود :فوتبال ریشه در خون حداقل ۸۰ میلیون ایرانی دارد بنابراین  با توجه به اینکه هم اکنون در فصل بررسی بودجه در بهارستان هستیم، اگر فدراسیون فوتبال در تامین بودجه تدارکاتی جام جهانی با مشکل روبرو است می‌تواند موانعش را برای بازی با تیم‌های بزرگ جهان مطرح کند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس یادآورشد: حریفان ایران در جام جهانی بسیار سرسخت هستند بنابراین باید بازی‌های تدارکاتی تیم ملی در جام جهانی نیز هم طراز همگروه‌های ایران در جام جهانی باشند.

پایان پیام

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.