شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

در مجمع عمومی سالیانه هیات وزنه برداری گیلان

باهمکاری فدراسیون یک تورنمنت همچون جام نامجو گیلان سپرده شود

شنبه,۲۵ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - ورزشی

علی مرادی روز شنبه در مجمع عمومی سالیانه هیات وزنه برداری گیلان در رشت افزود : یکی از اهداف مهم فدراسیون ، پشتوانه سازی است که با توجه به ارزیابی که داشتیم، گیلان در این امر یکی از استان های فعال و پیشرو است .
وی اظهار کرد: از لحاظ تراز مالی نیز هیات وزنه برداری گیلان موفق عمل کرده و فدراسیون از نظر مالی، هیات استان گیلان را تایید می کند و امیدواریم که در سال جاری امکانات مالی بیشتری در اختیار این هیات قرار گیرد.
وی ادامه داد: البته بسیار خوشحالم که در استان گیلان، به ورزش اهمیت خاصی می دهند و با توجه به اینکه وزنه برداری ایران با نام محمود نامجو که یک گیلانی بود، عجین شده؛ امیدواریم که شرایط مهیا شود تا مسابقات بین المللی جام نامجو هر ساله در استان گیلان برگزار شود.
مرادی بیان کرد: خوشبختانه گیلان استعدادهای بسیار خوبی در این رشته دارد و می توان گفت که خانه وزنه برداری کشور محسوب می شود اما این استان خود فاقد خانه وزنه برداری می باشد و سالن اختصاصی وزنه برداری رشت نیز به بخش خصوصی واگذار شده که از مدیرکل ورزش و جوانان این استان درخواست داریم تا این سالن دوباره به هیات وزنه برداری واگذار شود.
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز در این جلسه گفت : پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هر زمان کار را به دست متخصصانی که عاشق نیز بودند، سپرده شد نتایج خوبی گرفتیم و خوشبختانه پس از فراز و فرود، آقای مرادی دوباره به فدراسیون برگشت که به طور حتم نتایج خوبی را در این رشته کسب خواهیم کرد .
مسعود رهنما افزود : امیدواریم با توجه به حضور افراد متخصص در بدنه هیات وزنه برداری گیلان و همچنین حمایت های فدراسیون ، بتوانیم دوباره در این رشته ورزشی از استان گیلان در المپیک آینده نماینده داشته باشیم .
وی ادامه داد : در تاریخ حدود 80 ساله ورزش استان گیلان، فقط مرحوم محمود نامجو برای گیلان و آن هم در رشته وزنه برداری مدال کسب کرد و هم اینک بیش از 40 سال است که این استان نتوانسته در المپیک مدال کسب کند .
همچنین نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این جلسه، خواهان برگزاری مسابقات بین المللی وزنه برداری جام نامجو در استان گیلان و شهرستان رشت شد.
غلامعلی جعفرزاده افزود : امیدواریم که با هماهنگی فدراسیون وزنه برداری و همچنین حمایت های همه جانبه مسئولان ارشد استان گیلان، یک تورنمنت مهم همچون برگزاری رقابت های جام نامجو به استان گیلان سپرده شود .
وی اظهارکرد : با توجه به اینکه یک قهرمان ورزشی سکاندار مدیریت ورزش در گیلان است ، این استان می تواند در بخش ورزش جهش و رشد خوبی را داشته باشد و امیدواریم که این امر تحقق یابد .
رئیس هیات وزنه برداری گیلان نیز در این جلسه با ارائه عملکرد یک سال گذشته این هیات گفت : با توجه به امکانات کم مالی ، خوشبختانه در تمامی مسابقات رده های سنی کشور حضور یافتیم .
اصغر ابراهیمی افزود : این در حالیست که با کمبود امکانات شدید مالی ، تمامی تیم ها به صورت کامل در رقابت های کشوری حضور یافتند و خوشبختانه در رده های سنی مختلف نیز نتایج خوبی نیز کسب کردیم که می توان به کسب عنوان سوم تیم های وزنه برداری نوجوانان و همچنین جوانان گیلان در رقابت های قهرمانی کشور اشاره کرد .
وی اظهار کرد : در تیم های ملی نیز چند وزنه بردار گیلان در رده های سنی بزرگسال ، جوانان و نوجوانان حضور یافتند که نتایج خوبی نیز کسب کردند و در تیم ملی بزرگسالان نیز یک نماینده داشتیم .
ابراهیمی ادامه داد : با همکاری اداره آموزش و پرورش گیلان نیز طرح استعدادیابی را در مدارس استان انجام دادیم که نفراتی جذب این رشته شدند که توانستند در رقابت های سال جاری رده سنی نوجوانان مقام کسب کنند .
رئیس هیات وزنه بردای گیلان اضافه کرد : همچنین پس از هشت سال کلاس داوری وزنه برداری در استان گیلان برگزار شد و داوران این استان نیز در رقابت های قهرمانی کشور حضور چشمگیری دارند و همچنین مربیان این استان نیز در تیم های ملی وزنه برداری حضور موثری دارند .
مجمع سالیانه هیات وزنه برداری استان گیلان که روز شنبه در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان گیلان در رشت برگزار شد ، علی مرادی رئیس فدراسیون ، مسئولان اداره ورزش و جوانان گیلان ، یکی از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و اعضای مجمع عمومی هیات وزنه برداری گیلان حضور داشتند .

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.