شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

باکو هشیار باشد!

پنج شنبه,۲۵ام آذر ۱۳۹۵ - سیاسی

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی به عنوان یک رژیم اشغالگر تاکنون مرتکب جنایات متعددی شده است و رابطه با آنها برای هیچ کس افتخار نیست و هرگونه همکاری با تل آویو عواقب خاصی در پی دارد.

همکاری با تل آویو تبعات ناخوشایندی برای جمهوری آذربایجان دارد/باکو هشیار باشد

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر روابط دوستانه و حسن همجواری جمهوری اسلامی ایران با جمهوری آذربایجان گفت: تهران حساسیت هایی نسبت به فعالیت های رژیم صهیونیستی دارد که انتظار می رود باکو آن را درک کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام سلطه از هر ابزاری استفاده می کند تا کشورهای همسایه ایران را وارد فاز نفاق و تنش کند که تبعات ناخوشایندی در پی دارد.

وی در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی به عنوان یک رژیم اشغالگر تاکنون مرتکب جنایات متعددی شده است و رابطه با آنها برای هیچ کس افتخار نیست و هرگونه همکاری با تل آویو عواقب خاصی در پی دارد.

جعفرزاده ایمن آبادی گفت: رژیم صهیونیستی برای خروج از انزوا به دنبال آتش کشیدن کشورهای دیگر است تا تنور منافع نامشروع خود را در خاورمیان گرم نگه دارد.

وی با بیان این که نتانیاهو در سفر به آذربایجان دنبال نیت خیرخواهی نبوده است ، گفت: نخست وزیر رژیم صهیونیستی با عضویت در کنگره جهانی آذربایجانی ها که ریشه در سازمان جاسوسی آمریکا دارد ، به دنبال تنش زایی جدید در منطقه است.

این نماینده مجلس دهم تاکید کرد: انتظار می رود کشورهای همسایه تلاش های ایران تعاملات سازنده را درک کنند.

وی با ناخوشایند خواندن نفوذ رژیم صهیونیستی در حکومت آذربایجان گفت: تجربه نشان می دهد که رژیم صهیونیستی به دلیل خصلت اشغالگری در شراکت با کشورهای دیگر موجب ایجاد شکاف میان دولت و ملت شده اند.photo_2016-12-15_07-17-42

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.