شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

از پولهای بلوکه شده در پروژه های سرمایه ای استفاده شود

دوشنبه,۲۸ام دی ۱۳۹۴ - اقتصادی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اگر پولهای بلوکه شده در راستای حمایت از تولید و پروژه های سرمایه ای و عام المنفعه هزینه شود در اقتصاد کشور موجب بهره وری و اثر مثبت است.

غلامعلی جعفرزاده، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد آزادسازی پولهای بلوکه شده ایران و نحوه استفاده از این پولها گفت: این پولها را به سمت پروژه های سرمایه ای و عام المنفعه هدایت کنیم تا خدمات آن به تمام مردم برسد و تلاش کنیم هزینه‌های جاری افزایش نیابد.

نماینده مردم رشت ادامه داد: پروژه های نیمه کاره نیز می تواند با این پولها به اتمام برسد و هدف ما ابتدا تمام کردن پروژه های نیمه کاره و عام المنفعه برای مردم باشد.

وی درخصوص اجرایی شدن برجام افزود: مردم از امروز متوجه شده اند که برجام ظاهراً یک تکه کاغذ نبود و بالاخره اجرایی شد و انشاءالله با عقلانیت و تدبیر آن را پیش ببریم و دیگر کشور وارد چنین چالشی نشود.

وی با اشاره به دستاورد هسته ای کشور اظهار کرد: ما مدیون شهدای هسته ای هستیم و الان انرژی هسته ای حق مسلم ماست و دنیا انرژی هسته ای سونامی ایران را فهمید و آن را قبول کرد و این بزرگترین دستاورد ماست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس :پولهای بلوکه شده اگر به شکل سرمایه بر روی خاک قرار گیرد و هزینه جاری نشود و صرف هزینه های مصرفی روزانه و در روال قانونی در پروژه های صنعتی هزینه شود می تواند در اقتصاد کشور اثر مثبت گذاشته و همچنین می توان از این پولها در جهت حمایت از تولید و افزایش صادرات بهره برد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.