شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مهندس جعفرزاده:

باید در دل های مردم بنشینیم نه در چشم های آنها

دوشنبه,۳ام اسفند ۱۳۹۴ - سیاسی

جعفرزاده در حالی که از استقبال بی نظیر مردم خمام شکفت زده شده بود در ابتدای سخنان خود با قدردانی از مردم خمام بابت این استقبال گرم و بی نظیر گفت: محبت امروز شما را هیچ گاه فراموش نمی کنم.خدا گواه است که محبت های صمیمانه شما مردم شهر خوبان در من اثر گذاشته است.(در این لحظه شعار «مهندس قهرمان, امید نسل جوان» سرداده شد)

پرهیز از بی اخلاقی های سیاسی و رعایت اخلاق انتخاباتی که این روزها یکی از محوری ترین سخنان نماینده مردم رشت را تشکیل می دهد بار دیگر توسط جعفرزاده تکرار شد بطوریکه وی با تاکید بر رعایت منشور اخلاقی انتخابات گفت:با هیچ کسی دعوا نداریم و نباید وارد حاشیه ها شویم.وظیفه داریم در این مسیر باشیم تا انتخابات باشکوه مدنظر مقام معظم رهبری تحقق پیدا کند.

جعفرزاده بار دیگر از هواداران خود خواست نسبت به توهین های صورت گرفته علیه وی هیچگونه واکنشی نشان ندهند و تصریح کرد:شما مردم عزیز اگر می خواهید جواب توهین ها را بدهید صبح روز هفتم اسفند پای صندوق های رای حاضر شوید.

نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با گلایه از چاپ و توزیع بی اندازه بنر و پوستر گفت:درحالی که مردم گرفتارند و بعضا به نان شب خود محتاج هستند لزومی ندارد که شاهد چاپ این همه پوستر و بنر و پخش آن در سطح خیابان ها باشیم.باید در دل های مردم بنشینیم نه در چشم های آنها. جعفرزاده در ادامه سخنان خود از مردم خواست به کسانی رای بدهند که به دنبال کسب حقوق مردم باشند و متذکر شد:گیلان و رشت به اندازه ی کافی عقب افتاده اند اما از سال آینده به خاطر رفع تحریم ها پول های بلوکه شده به کشور بر می گردد و از سوی دیگر ایران پول فروش نفت خود را دریافت می کند و اوضاع کشور در سایه همدلی دولت و مجلس و با هدایت مقام معظم رهبری مناسب خواهد شد.

بنابراین به نمایندگانی نیاز داریم که بتوانند از حقوق مردم در مجلس دفاع کنند و میکروفون های آنها در مجلس برای دفاع از حقوق مردم روشن شود. نماینده مردم رشت در ادامه اظهارات خود با اشاره به اینکه مردم خمام مطالبات بحقی دارند اظهار کرد:دو سوم جمعیت استان در ۱۵ شهرستان و یک سوم جمعیت متعلق به شهرستان رشت است اما منابع اختصاص یافته به شهرستان رشت کافی نیست و این موضوع سبب می شود که وضعیت ترافیک, پل , آسفالت و مسکن مهر , و آب شرب خمام که بارها در مجلس درباره آنها صبحت کرده ام اینگونه باشد.

جعفرزاده به پیگیری های خود برای تبدیل بخش خمام به شهرستان اشاره کرد و گفت:دلیل اصلی عدم تبدیل خمام به شهرستان این است که دولت یازدهم فعلا هیچ بخشی را تبدیل به شهرستان نکرده وگرنه پرونده تبدیل بندرکیاشهر و خمام به شهرستان تمام است. وی به مذاکرات خود با مسئولین در خصوص محقق شدن این امر اشاره کرد و افزود:با اجرای لایحه تقسیمات کشوری خمام اولین یا دومین بخشی خواهد بود که به شهرستان تبدیل می شود.

نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با تاکید بر توجه لازم به تقویت شبکه برق , آسفالت روستایی , آب شرب و نوسازی مدارس بخش خمام گفت:بسیاری از این مشکلات به دلیل عدم تخصیص بودجه نیمه کاره مانده است. جعفرزاده بار دیگر با قدردانی از استقبال گرم مردم خمام گفت:به شما قول داده بودم که حنجره مردم باشم و مطمئن باشید از هجمه ها واهمه ای ندارم و محکم به کار خود ادامه خواهم داد.(در این لحظه شعار «حنجره طلایی امید شهر مایی» توسط مردم سرداده شد)

وی با اشاره به لزوم حل مشکلات اشتغال جوانان گفت:امیدوارم با کمک بنده و سایر همکارانم در مجلس مشکلات حل شود اما باید کسانی انتخاب شوند که حرف مردم را بزنند و از حقوق آنها دفاع کنند.( سردادن شعار «حرفه تو حرفه….ما قبولت داریم» توسط مردم) نماینده مردم رشت با بیان اینکه هیچ اولویتی بالاتر از اشتغال جوانان برای مجلس دهم و دولت یازدهم نیست, یادآور شد:دولتی که برجام را به فرجام رسانده است اگر مجلسی انتخاب شود که همگام او باشد مطمئنا می تواند مشکلات اقتصادی مردم را حل کند.باید نمایندگانی وارد مجلس شوند که ضمن دفاع از حقوق ملت برای حل  مشکلات آنها به دولت نیز کمک کنند.

غلامعلی جعفرزاده بسان گذشته پس از ورود به شهر خمام و قبل از اینکه در ستاد انتخاباتی خود با مردم این شهر صحبت کند با کسبه و مردم به سلام و احوال پرسی پرداخت و بازاریان که از حضور مجدد جعفرزاده در خمام خوشحال بودند , صمیمانه از وی استقبال کرده بطوریکه تقاضای گرفتن عکس یادگاری به خصوص از سوی جوانان یکی از مواردی بود که بارها تکرار شد.

  1. reza اسفند ۵, ۱۳۹۴ ۲۰:۲۳

    امیدوارم تو سراوان موفق باشید.خدا بهمراتون

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.