شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

با احتکارکنندکان شکر دربازار برخورد می شود

جمعه,۱۱ام تیر ۱۳۹۵ - اقتصادی

غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی درخصوص وضعیت بازار شکر،گفت: افزایش نرخ شکر توسط احتکارکنندگان انجام شده است تا این افراد با جنگ روانی سود جویی کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید بر بازار شکر نظارت جامع  اعمال کند،گفت:بطور واقع بینانه ما در زمینه تولید و عرضه شکر مشکلی نداریم.

وی ادامه داد: بازار و اصناف اعتقاد دارند که نرخ نجومی شکر تنها جنبه سواستفاده و حاصل یک جنگ روانی است و این درحالی است که شکر به میزان مناسب در بازار موجود است و مردم نیز دراین راستا نگرانی نداشته باشند.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود:با احتکارکنندکان شکر دربازار برخورد می شود،وضعیت تولید شکر در بازار مناسب است.

وی با بیان اینکه دولت باید بطور مستمر بر بازار شکر نظارت کند، یادآور شد: قابل پیش بینی است که محصولاتی از جنس زولبیا، شیرینی که در ماه مبارک رمضان با تقاضای بالا تولید می شود،امکان دارد به دیگر کالاها آسیب وارد کند اما در زمینه بازار شکر خطری پیش روی مصرف کننده نیست.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه برخی افراد با احتکار شکر قصد دارند بازار شکر را دچار تغییرات نرخی کنند،تاکیدکرد: ما در زمینه تولید شکر در کشور هیچ گونه مشکلی نداریم.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه جنگ روانی احتکار شکر به زودی  مرتفع می شود،گفت: با احتکارکنندگان شکر در بازار برخورد می شود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.