شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

با عاملان تاخیر در پخش فیلم گزارش یک اسیدپاشی باید برخورد قاطعانه ای شود

سه شنبه,۵ام مرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی پس از واکنش متفاوتی که نسبت به تاخیر در پخش فیلم درباره آمنه ( گزارش یک اسیدپاشی ) به کارگردانی احمد عبداللهیان بلوچی نشان داده بود که تحسین جامعه هنری، اصحاب رسانه و مردم را در بر داشت طی گفت و گویی اظهار داشت : همانطور که قبلاً نیز اشاره کرده بودم به صورت جدی پیگیر پخش فیلم گزارش یک اسیدپاشی هستم و وقتی از این پیگیری دست بر میدارم که نسخه های فیلم را در سراسر کشور ببینم.

جعفرزاده درادامه افزود:جامعه هنری، اصحاب رسانه و مردم در این چند روز واکنش های مثبتی را نشان دادند و این مسوولیتم را برای هر چه زودتر پخش شدن این فیلم زیادتر میکند. وقتی مردم خواستار دیدن این فیلم که یکی از معضلات اساسی جامعه را به تصویر میکشد هستند و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران رده بالای این وزارتخانه نیز نظر موافقشان را برای پخش فیلم اعلام کرده اند نباید بخاطر سلیقه شخصی فرد یا افرادی پخش این فیلم به تاخیر بیفتد.

نماینده مردم رشت در مجلس افزود:باید با عاملان تاخیر در پخش فیلم گزارش یک اسیدپاشی برخورد قاطعانه ای شود تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. قرار است مردم این فیلم آموزنده را ببینند و سلیقه شخصی فردی که باعث تاخیر در پخش فیلم شده اهمیتی ندارد.

جعفرزاده همچنین اشاره کرد: آنهایی که مرا میشناسند میدانند که اهل وعده نیستم و تا حصول نتیجه نهایی این موضوع را پیگیری خواهم کرد. خیلی ها به کارگردان این فیلم وعده هایی داده اند که به آن عمل نشده و این اتفاق عبداللهیان و امثال او را دلسرد خواهد کرد. گیلان و هنرمندانش همیشه در کشور عملکرد درخشانی داشته اند و باید از جوانانی که با انگیزه بالا به فکر کارهای فرهنگی، هنری هستند حمايت کرد.
جعفرزاده در پایان گفت : تحقیقات زیادی درباره شیطنت هایی که برای به تاخیر افتادن پخش این فیلم صورت گرفته داشته ام و کاملا در جریان جزییات قرار گرفته ام.

مردم رشت بدانند که خبرهای خوش در راه است و بزودی فیلم درباره آمنه ( گزارش یک اسیدپاشی ) پخش خواهد شد.
گفتنی است فیلم درباره آمنه ( گزارش یک اسیدپاشی ) با حضور ستارگان سینما، ورزش و موسیقی کشورمان مدتهاست که در نوبت پخش از موسسه رسانه های تصویری در شبکه نمایش خانگی قرار دارد و به نظر میرسد با تحرکات جدید مسوولان گیلانی در روزهای آتی شاهد پخش این فیلم باشیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.