شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بدنبال پیگری های مهندس جعفرزاده ایمن آبادی صورت پذیرفت :

چهارشنبه,۲۲ام دی ۱۳۹۵ - اجتماعی

**صدور مجوز راه اندازی بیست و هشتمین شعبه تامین اجتماعی استان در بخش سنگر**

بدنبال درخواست‌های مکرر شهروندان، بیمه‌شدگان ، بازنشستگان و مسئولان محلی منطقه و پیگیری‌های مجدانه مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی،بخش سنگر دارای شعبه مستقل تامین اجتماعی می‌شود.
ابلاغ مجوز تاسیس و راه اندازی شعبه سنگر در آستانه سی وهشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی درحالی صورت گرفت که در سه سال گذشته شش شعبه جدید به واحدهای خدمت رسانی تامین اجتماعی گیلان اضافه شده که در تاریخ سازمان بی‌سابقه بوده است.
تامین اجتماعی استان گیلان درحال حاضر با یک واحد ستادی ، ٢٧ شعبه اجرایی ، ٨ شعبه اقماری و ۵ کارگزاری رسمی امر ارائه تعهدات به گروه های هدف را برعهده دارد که با عملیاتی شدن تاسیس این واحد جدید در سنگر، شمار واحدهای بیمه ای تامین اجتماعی گیلان به ٢٨ شعبه خواهد رسید.
فرآیند اخذ مجوز برای ایجاد شعب جدید و تحقق این انتظار به حق و دیرینه مردم منطقه یکی از پیچیده ترین پروسه‌های کاری در سازمان است که پس از دستیابی به نرم‌های مصوب از حیث جمعیت بیمه شده، مستمری بگیر، کارگاه‌های فعال و سایر شاخص های مبنا، از طریق صدور مصوبه هیأت مدیره ، طی مراحل تشکیلاتی و بودجه ای انجام می پذیرد.photo_2017-01-11_11-28-36

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.