شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

در مراسم افتتاح بخش فوق تخصصی جراحی عروق در بیمارستان رازی رشت

برای رسیدن به جایگاه واقعی بخش سلامت باید تلاش بیشتری شود

جمعه,۷ام خرداد ۱۳۹۵ - اجتماعی
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان نیز در مراسم افتتاح بخش فوق تخصصی جراحی عروق در بیمارستان رازی رشت اظهار کرد: راه‌اندازی این بخش کار مهم و ارزشمندی است.
شاهرخ یوسف‌زاده چابک پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر را از رسالت‌های دانشگاه علوم پزشکی عنوان و افزود: بایستی برنامه‌های مدون و هدفمندی برای بیماری‌های غیرواگیر داشته باشیم.
غلامعلی جعفرزاده هم در این مراسم بیان کرد: با مشارکت بخش‌خصوصی و خیرین می‌توانیم در ارتقاء هر چه بیشتر بخش بهداشت و درمان در جامعه گام برداریم.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر بیان واقعیت‌ها در حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: اگر واقعیت را لاپوشانی و از خودمان تعریف کنیم، افراد خیر در حوزه سلامت ورود نمی کنند.
 جعفرزاده خاطرنشان کرد: با تلاش‌های انجام گرفته در بخش سلامت رضایت‌مندی نسبی ایجاد شده اما بایستی برای رسیدن به جایگاه واقعی تلاش بیشتری شود.
وی بیان داشت: وزارت‌بهداشت با اجرای طرح تحول سلامت در کاهش هزینه‌های بهداشتی درمانی مردم قدم‌های خوبی برداشته اما تا رسیدن به جایگاه واقعی فاصله داریم.
وی اذعان داشت: مجلس و دولت بایستی برای رساندن جایگاه اصلی حوزه سلامت همکاری کنند و این مهم از اهمیت بسزایی برخوردار است.
جعفرزاده سلامت را یکی از ارزش‌ها و نیازهای اساسی انسان عنوان کرد و افزود: همه ما بایستی برای ارتقاء سلامت در کشور همگام باشیم.
نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.