شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن آبادی:

برخی استیضاح‌ها شائبه انتخاباتی بودن را ایجاد می‌کند

سه شنبه,۲۷ام مرداد ۱۳۹۴ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: استیضاح‌ها خیلی روال منطقی را طی نمی‌کند بلکه بیشتر جنبه احساسی دارد. مسائل مطروحه هم خیلی مسائل ملی اساسی و مورد مطالبه مردم نیست. ضمن این‌که سوالی که بی‌جواب می‌ماند این است که با توجه به این‌که از ابتدای دوره نهم که اشتغال جوانان را مورد توجه قرار دادیم چه اقدام اساسی در قبال هر کسی که در این زمینه کوتاهی کرده انجام داده‌ایم؟

وی افزود: واقعیت امر این است که اگر هم این استیضاح‌ها درست باشد اولویت اول مردم نیست و نوعی عدم استقابل اجتماعی در جامعه نسبت به آن می‌بینید و لذا به نظر می‌رسد این مشکل عام مردم نیست، ضمن این‌که من فکر می‌کنم در سال همدلی و همزبانی این استیضاح‌ها خیلی درست نیست.

نماینده مردم رشت در پایان با بیان این‌که برخی استیضاح‌های مطرح در مجلس می‌تواند شائبه انتخاباتی بودن را هم ایجاد کند، یادآور شد: صحبت‌هایی که از تریبون مجلس مطرح می‌شود از سوی کسانی است که تا دیروز پیدایشان نبوده و امروز مشکل اصناف دغدغه اصلی آنها می‌شود؛ آن هم کسانی که یک بار هم پا بین مردم نگذاشته‌اند و فقط در تریبون‌های سیاسی حضور داشته‌اند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.