شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

برخی اعلامیه‌های مخالفان بوی حرف‌های گروهک فرقان را می‌داد

سه شنبه,۵ام آبان ۱۳۹۴ - سیاسی

 باید آدم به حال اینها تأسف بخورد، اینها مدعیانی هستند که از رهبری جلو زدند. اعلامیه‌ای که اینها در مجلس پخش کردند یا اعلامیه‌هایی که پشت مجلس پخش کردند، شبیه اعلامیه‌های دهه شصت گروهک فرقان است و بوی حرف‌های آنها را می‌دهد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده رشت در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، درباره رویکرد مخالفان درباره برجام اظهار کرد: من فکر می‌کنم اینها وارد یک خطای بزرگ استراتژیک شده‌اند. عاقلانه‌ترین تصمیم‌ برای آنها این است که به زیر چتر رهبری بیایند و مطابق تصمیم رهبری عمل کنند. اینکه می‌گویند رهبری تحت فشار قبول کرده است، ظلم به رهبری است.

وی افزود: رهبری ما شجاع و آزاد و حکیم است که تحت نفوذ هیچ‌کس نیست. این چه دفاعی از رهبری است که می‌گویند رهبری تحت فشار برجام را پذیرفته است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: رهبری ضمن تقدیر از نقاط مثبت، نقاط منفی را در این نامه جمع کرده‌اند، اشکال کار در چیست؟ هیچ.

جعفرزاده ایمن‌آبادی ادامه داد: مخالفان چون احساس شکست می‌کنند تلاش دارند که این را جور دیگری نشان دهند و من می‌گویم که راه به جایی نمی‌برند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس درباره کارشکنی‌ها ادامه دارد، خاطرنشان کرد: مردم پاسخ‌شان را در انتخابات اسفند خواهند داد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.