شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت:

برداشته شدن تحریم ها تا حدودی جبران ظلمی است که در حق ایران شده بود

یکشنبه,۳ام آبان ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که در تفسیر برجام دچار مشکل شدیم باید به متن مذاکرات مراجعه کنیم و نه طرف مقابل.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در رابطه با نامه رهبر انقلاب به رییس جمهور در مورد برجام گفت: متاسفانه علیرغم تاکیداتی مبنی بر اینکه برجام منجر به چند قطبی بودن جامعه نشود اما برخی رفتارهایی انجام می دادند تا در این زمینه میان نیروهای دوستدار نظام انشقاق به وجود بیاید.

نماینده مردم رشت در مجلس ادامه داد: از زمان تشکیل کمیسیون ویژه برجام و قبل و بعد از آن به انحاء مختلف در این مورد مشکل ایجاد می شد اما تصور می کنم ماجرای برجام با نامه رهبر انقلاب به رییس جمهوربه سرانجام خوبی رسید و تکلیف همگان مشخص شد و همگان زیر چتر رهبری همین مواضع را اتخاذ خواهند کرد.

جعفرزاده ایمن آبادی تصریح کرد: رهبری از تلاش های کمیسیون برجام،نمایندگان مجلس،ریاست جمهوری قدردانی کردند و جمع بندی خوب و مطلوبی ارایه کردند.مواضع مقتدرانه رهبری به طرف مقابل نشان داد که جمهوری اسلامی ایران در موضعی خواهد بود که اقدامات طرف مقابل را رصد خواهد کرد و فرمایشات رهبر انقلاب در واقع به آنها ابلاغ کرد که ایرانی ها در موضع انفعال نیستند و در صورت نقض برجام وارد عمل خواهند شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: طرف غربی با برداشته شدن تحریم ها به ایران لطف نکرده است و در واقع برداشته شدن تحریم ها تا حدودی جبران ظلمی است که در حق ایران شده بود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با تاکید برفرمایشات رهبری مبنی بر اینکه تفسیر برجام بر مبنای متن مذاکرات خواهد بود و نه تفسیر طرف مقابل اظهار داشت: در صورتی که در تفسیر برجام دچار مشکل شدیم باید به متن مذاکرات مراجعه کنیم و نه طرف مقابل .در واقع برداشت های طرف مقابل نتیجه عمل نخواهد بود.

 

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.