شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن آبادی خبرداد:

بررسی طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ در ابتدای شروع به کار مجلس دهم

چهارشنبه,۱ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - سیاسی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع نگرانی های مردم در خصوص بودجه طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ در ابتدای شروع به کار مجلس دهم بررسی خواهد شد

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،درخصوص پایان بررسی بودجه سال 95 در مجلس شورای اسلامی،افزود:به دلایل مختلف مانند تاخیر در ارائه لایحه بودجه سال 95 و برگزاری انتخابات بررسی لایحه بودجه درصحن علنی مجلس، به امسال موکول شد و باید پذیرفت می توانست از لحاظ کار شناسی بیشتر روی بررسی بودجه کار شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با بررسی های نمایندگان در روزهای گذشته بودجه سال 95 نهایی و به شورای نگهبان ارسال می شود.

این نماینده مردم درمجلس نهم گفت:مردم در تماس هایی که با بنده و سایر همکاران نماینده داشته اند،دغدغه هایی درخصوص بودجه سال جاری دارند که قابل تامل است.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود:بیشتر دغدغه های مردم درخصوص مصوبات مربوط به هدفمندی یارانه ها و قیمت بنزین است که با توجه به هماهنگی های که با تعدادی از نمایندگان به عمل آمده به این موضوع توجه خواهد شد و مردم نگران این موضوع نباشند.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآورشد:برای رفع نگرانی های مردم درخصوص بودجه طرح اصلاح قانون بودجه سال 95 در ابتدای شروع به کار مجلس دهم بررسی خواهد شد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.