شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بررسی پیش‌نویس اساسنامه فراکسیون مستقلین به اتمام رسید

یکشنبه,۲۴ام مرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

جعفرزاده ایمن‌آبادی در تشریح نشست امروز فراکسیون مستقلین:بررسی پیش‌نویس اساسنامه فراکسیون مستقلین به اتمام رسید/ 45 نفر اعضای هیأت مؤسس فراکسیون

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت و عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست امروز فراکسیون متبوعش اظهار داشت: در این نشست برای تصمیم‌گیری درباره نام نهایی فراکسیون بحث و تبادل‌نظر شد.

وی افزود: در ادامه جلسه نیز مقرر شد هیأت رئیسه موقت فراکسیون بررسی‌های لازم برای نام نهایی این فراکسیون را انجام داده و تا هفته آینده نهایی شود.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلین مجلس همچنین تصریح کرد: در این جلسه 45 نفر شرکت کردند که با توجه به شرط فراکسیون مبنی براینکه اعضا در فراکسیون دیگری عضو نباشند و در جلسات آن شرکت نکنند 45 نفر عدد کمی نیست و این تعداد در حال افزایش است.

جعفرزاده ایمن‌آبادی در ادامه یادآور شد: در این نشست همچنین بررسی پیش‌نویس اساسنامه فراکسیون به اتمام رسید که برای تصویب آن در حال بحث هستیم.

«45 نفر به عنوان هیأت مؤسس این فراکسیون در جلسه حضور داشتند که پس از تصویب اساسنامه و نهایی شدن آن، عضوگیری برای اعضای فراکسیون انجام می‌شود؛ پس از آن نیز فراکسیون، مجمع عمومی تشکیل می‌دهد و بر این اساس بررسی اسامی و اعضا در مجمع انجام می‌شود.»

وی در خاتمه گفت که جلسه بعدی این فراکسیون یکشنبه هفته آتی برگزار می‌شود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.