شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن آبادی خبر داد:

برگزاری اولین جلسه فراکسیون ایثارگران مجلس دهم، هفته آینده

شنبه,۲۲ام خرداد ۱۳۹۵ - سیاسی
نماینده مردم رشت در مجلس از تشکیل جلسه فراکسیون ایثارگران مجلس دهم، طی هفته آینده خبر داد و گفت: این فراکسیون به صورت تخصصی نسبت به نیازسنجی جامعه مخاطب خود اقدام خواهد کرد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، از تشکیل فراکسیون ایثارگران در مجلس دهم خبر داد و گفت : باتوجه به اینکه کمیسیون تخصصی برای ایثارگران در مجلس وجود ندارد لذا فراکسیون ایثارگران می تواند به صورت مشخص، مشکلات این حوزه را پیگیری کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: فراکسیون ایثارگران تلاش زیادی در مجلس نهم در زمینه رفع خلاءهای قانونی حوزه ایثارگران داشت، گرچه عملکردش قابل توجه نبود؛ اما حال تلاش می کنیم در هفته آینده فراکسیون ایثارگران طبق ضوابط و با کمک هیات رئیسه مجلس تشکیل شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: با توجه به اینکه حدود 85 درصد از نمایندگان مجلس از جامعه ایثارگری هستند لذا به نظر می رسد این فراکسیون اعضای زیادی را در خود جای دهد.

وی یادآور شد: این فراکسیون به صورت تخصصی نسبت به نیازسنجی جامعه مخاطب خود اقدام می کند تا بتواند مطالبات این جامعه را با قوانین متناسب به دست آورد؛ به همین سبب در نظر داریم در فراکسیون، نشست های مختلفی را با مسئولان دولت برگزار کرده تا قوانین موجود به شکل جدی‌تری اجرایی شود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.