شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بستن درب های کشور به روی دنیا امتیار محسوب نمی شود

جمعه,۱۷ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - سیاسی

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه دولت در راستای ایجاد روابط یک طرفه نیست، گفت: از منابع همه کشورهایی که تضادی با ما ندارند و از عملکرد گذشته خود پشیمان هستند، می توانیم بهره ببریم.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، در خصوص افزایش تعداد سفر هیئت های خارجی به ایران در شرایط پس از توافق هسته ای، اظهار داشت: استراتژی دولت بر این بوده است که روابط خود با سایر کشورها را تنش زدایی کند.

نماینده مردم رشت با بیان اینکه اقدامات دولت در راستای ایجاد روابط یک طرفه نیست، بیان کرد: نتیجه تنش زدایی تنها ایجاد ارتباط نیست. متاسفانه در گذشته به هر دلیلی سیاست خارجی کشور مناسب نبود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه در سیاست خارجی گذشته دشمنی های بیخودی با سایر کشورها ایجاد شد، متذکرشد: اگر کشوری به ایران بی احترامی و قصد سوئی نسبت به ایران داشته باشد، مردم و نظام جواب دندان شکنی را خواهند داد.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه کشور باید از پتانسیل های همه دنیا استفاده کند، گفت: از منابع همه کشورهایی که تضادی با ما ندارند و از عملکرد گذشته خود پشیمان هستند، می توانیم بهره ببریم و نباید منزوی رفتار کنیم.

وی افزود: سیاست خارجی دولت با پیگیری رئیس جمهور و آقای ظریف موفق بوده است و آمار ارقام در ایجاد ارتباط با سایر کشورها به سمت و سوی خوبی می رود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه هیئت های خارجی در سطح بالا به ایران سفر می‌کنند، گفت: این موضوع را باید به حساب پیروزی شهدای انقلاب بگذاریم و نباید آن را نکته ای منفی محسوب کنیم. همچنین بستن درب های کشور بر روی دیگر کشورها موضوع خوبی نیست.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.