شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بعد از حذف فیزیکی داعش،تفکر خرافه داعش می بایست ریشه کن شود

شنبه,۱۰ام تیر ۱۳۹۶ - سیاسی

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه آزادسازی موصل منجر به حذف فیزیکی داعش از عراق شد، گفت: در هفته اخیر نیروهای عراقی تا جایی پیش رفتند که تنها چند محله در دست داعشی ها باقی ماند که در نهایت در روزهای اخیر تمام آن را نیز از لوث داعشی ها پاک کردند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه به پیشروی ارتش عراق به سمت مرزهای سوریه اشاره و عنوان کرد: پیوند خوردن بسیج مردمی عراق با ارتش سوریه این امکان را به وجود خواهد آورد که تفاله‌های داعشی که در مرزهای این دو کشور در حال جولان دادن هستند،همانجا مدفون شوند.

وی افزود: نیروهای جعلی ائتلاف علیه داعش نگران هستند تا هرجا ببینند داعش در حال نابودی است، از آنها حمایت کرده و موجبات جلوگیری از سقوط حتمی آنها را فراهم آورند که حربه های بعدی این ائتلاف جای نگرانی دارد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به دلایل تأخیر در آزادسازی موصل خاطرنشان ساخت: از آنجایی که تمام منازل بمب گذاری شده و داعش از مردم موصل به عنوان سپر انسانی استفاده می کرد، ارتش عراق و حشدالشعبی سعی داشت تا حداقل خسارات وارد شود و جان مردم تهدید نشود از این رو پاکسازی و آزادسازی با کندی روبرو بود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.