شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بعد از پایان حادثه تروریستی تهران،می‌بایست از همه افرادی گه در آن زمان در حال خارج شدن از مجلس بودند فیلم و عکس گرفته می‌شد!

پنج شنبه,۲۵ام خرداد ۱۳۹۶ - اجتماعی

به گزارش «تابناک»؛ در فیلم منتشر شده توسط داعش از حمله تروریستی تهران، ناگهان دست یک زن وارد کادر می شود؛ زنی که دیگر هیچ اثری از او نیست.
مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مجلس شورای اسلامی در این رابطه به تابناک می گوید: باید از همه کسانی که در آن زمان در حال خارج شدن از مجلس بودند، فیلم و عکس گرفته می شد. بالاخره ما برخی شکاف های امنیتی در مجلس داریم که باید رفع شود.

وی با بیان اینکه به هر روی، این شکاف ها هست و کسی نمی تواند آن را انکار کند، گفت: این زنگ خطری برای ما بود و باعث بیداری دیگر دستگاه های امنیتی ما شد. ما در روزهای گذشته، به این غره شده بودیم که امنیت کامل را ایجاد کرده ایم؛ اما این ماجرا نشان داد که دشمنان از هر روزنه ای برای ضربه زدن استفاده می کنند.

وی ادامه داد: در این فیلم هم دست یک زن مشخص است، ولی چهره وی معلوم نیست؛ بنابراین، باید فیلم هایی که در زمان خروج از مجلس گرفته شده، بررسی و مشخص شود، شخص چهارم چه کسی بوده است.

وی گفت: چیزی که مشخص است، اینکه مهاجمان با تجهیزات زیاد و کوله پشتی وارد شده اند و معمولا کسانی که این گونه عملیات ها را انجام می دهند، عقبه دوم و حتی سوم هم باید داشته باشند و نشان می دهد، این افراد برنامه های دیگری هم داشتند که به هر دلیل محقق نشده است.

البته عدم اشرافیتشان به محیط، باعث شکست آنها شد و اگر به اوضاع مسلط بودند، ممکن بود، اتفاقات بسیار ناگواری رخ دهد؛ نه از این باب که یک نماینده کشته می شد، برتر از دیگر انسان هاست اما مسأله این است که اگر این افراد به صحن می رسیدند، صحن جایی برای پنهان شدن نداشت و تعداد تلفات بسیار زیاد می شد.

وی گفت: به هر حال با این اقداماتی که بعد از این حمله صورت گرفته است، داعش گور خود را در ایران کنده است و اینها نمی توانند خواب یک حمله دیگر را هم در ایران ببینند. افرادی هم که دستگیر شده اند مرتب در حال لو دادن همدیگر هستند و عملیات اطلاعاتی ما نیز به سرعت در حال پیشرفت است و در برخی از جاهایی هم که وارد نشده ایم، به این دلیل است که قصد داریم تا دامنه عملیات را گسترده تر کنیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.