شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بعضی خودی ها می خواهند که دولت را زمین بزنند

دوشنبه,۱۴ام تیر ۱۳۹۵ - سیاسی

مهندس غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی در خصوص عملکرد تیم رسانه ای و اطلاع رسانی دولت گفت : بنده به فعالیت تیم رسانه ای دولت مشکوک هستم و احساس می کنم که این تیم خودی نیستند و به نظر من آمده اند که دولت را زمین بزنند .
وی افزود : بسیاری از دستاوردهای دولت تدبیر و امید نظیر برجام توسط این تیم رسانه ای بیان نشده و اگر دولت قبلی ۱۰ درصد توفیقات برجام را داشت به تمام دنیا اعلام می کرد که باید مدیریت دولت را از آنها یاد بگیرند .
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توفیقات دولت روحانی برای آیندگان مشخص می شود ،تصریح کرد : تیم رسانه ای دولت نیاز به خانه تکانی دارد و باید تیم جدید ،پویا و قوی بیایند که از اطلاع رسانی به مردم ابایی نداشته باشند .
جعفرزاده در زمینه شفاف سازی هایی که در خصوص فیش های حقوقی در روزهای اخیر صورت گرفته است گفت : در هر دولتی تخلفاتی اتفاق می افتد که مهم برخورد رییس دولت با آن تخلفات می باشد .
وی اذعان داشت : دولت تدبیر و امید می گوید که با هر کسی که تخلف و خطا کند برخورد خواهیم کرد و در مورد خط قرمز حرفی نمیزد.
جعفرزاده افزود : همگان شاهد بودند که رییس و اعضای هیات مدیره صندوق توسعه ملی توسط دولت عزل شدند و این نشان دهنده سلامت دولت است وابزار  استفاده از فیش های حقوقی ابزاری صرفا سیاسی برای عده ای شده است .
وی خاطر نشان کرد : دولت رییس چهار بانک را عزل کرد و با همه کسانی که به بیت المال دست درازی کرده اند برخورد خواهد کرد.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در زمینه آغاز بکار مجلس دهم اظهار داشت : تصور بنده این است که مجلس قانون مندی خواهیم داشت و بدور از برخی از ذوق زدگی ها در شروع مجلس دهم این مجلس روند خوبی در سال آینده به خود خواهد گرفت .
وی در زمینه انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده عنوان کرد : شکل گیری احزاب نقش مهمی در انتخابات دارد و احزاب باید با قدرت تر وارد عمل شوند .جعفرزاده در خصوص پیگیری مطالبات استان در مجلس اظهار کرد : اتمام پروژه های زیر ساختی مهمترین مطالبه استان است و اگر این  پروژه ها کامل و اجرایی شود هم استان و هم کشور از آن بهره مند خواهند شد .
وی اضافه کرد :  پروژه هایی نظیر راه آهن ،سد های بزرگ پلرود و شفارود ،سدهای لاستیکی ؛آزاد راه رشت قزوین ، پالایشگاه رودسر و پتروشیمی رودبار  از مطالبات عمده استان می باشد .
وی ادامه داد : بنده به عنوان یک نماینده مجلس وظیفه دارم که ردیف بودجه را پیگیری کنم و همچنین ارقامی که توسط دولت در لوایح ذکر می شود را افزایش دهم و در امر تخصیص بودجه  برای استان گیلان نیز تلاش کنم .
جعفرزاده در پایان گفت : وظیفه نمایندگان این است که اگر در خصوص مسایل جنبی پروژه ها مشکلی بوجود آمد این معضلات را به نفع استان مرتفع نمایند

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.