شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی

به زریبافان اطلاعات غلط داده بودند و او به اشتباهات خود پی برد و اظهار ندامت کرد

پنج شنبه,۲۸ام آبان ۱۳۹۴ - ایثار و شهادت

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گفت:در جلسه پایانی دادگاه قاضی پرونده شفاها به آقای زریبافان اعلام کرده بود که اظهارات شما علیه آقای جعفرزاده از مستندات کافی برخوردار نیست و شما هیچ راهی جز کسب رضایت از ایشان را ندارید وگرنه در دادگاه محکوم می شوید.

قاضی پرونده شکایت یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مسعود زریبافان رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران از مختومه شدن این پرونده خبر داد.

محمدرضا محمدی کشکولی روز پنج شنبه در حاشیه همایش دو روزه طب و غذا در ساری در جمع خبرنگاران افزود: این پرونده با رضایت شاکی حل و فصل و در نهایت مختومه شد. سال ۹۲ در جریان پخش زنده تلویزیونی شبکه خبر، زریبافان در واکنش به اظهارات برخی از نمایندگان مجلس در ارتباط با موضوع تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و کشف پرونده های اختلاس، چند تن از نمایندگان مجلس را به شکایت حقوقی تهدید کرد و با لحن توهین آمیزی اعلام کرده بود, غلامعلی جعفرزاده خود یکی از متخلفان است.که پس از این اظهارات جعفرزاده با توجه توهین های زریبافان در رسانه ملی از او به دادگاه شکایت کرد. در همین رابطه غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در مورد این پرونده گفت: در جلسه پایانی دادگاه قاضی پرونده شفاها به آقای زریبافان اعلام کرده بود که اظهارات شما علیه آقای جعفرزاده از مستندات کافی برخوردار نیست و شما هیچ راهی جز کسب رضایت از ایشان را ندارید وگرنه در دادگاه محکوم می شوید. جعفرزاده با بیان اینکه بعد از اظهارات قاضی بنده با توجه به خدماتی که آقای زریبافان به خانواده های شهدا در بنیاد شهید انجام داده بودند رضایت خودم را نسبت به این پرونده اعلام کردم و از شکایت منصرف شدم. نماینده مردم رشت در پایان گفت: به آقای زریبافان اطلاعات غلط داده بودند و ایشان نیز در دادگاه به اشتباهات خود پی بردند و اظهار ندامت کردند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.