شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بیانیه‌ جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان بندرانزلی

جمعه,۲۹ام بهمن ۱۳۹۵ - اجتماعی

بیانیه‌ جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان بندرانزلی:

بسم الرب الشهدا و الصدیقین

همایش تحقق آرمان های انقلاب در دولت تدبير و اميد در انزلی برگزار شد به همت جوانانی که خود را همانند بعضی از هم‌نسلان ناامید خود جدای از انقلاب و نظام و رهبری ندیدند و ادای دین به کشور و پاسداشت خون شهدایی که از پدران و برادرانشان بودند را وظیفه خود دانستند.
هدف باز نشاندن بذر امید و بازتاب موفقیت‌های دولتی بود که با تمام نامهربانی‌ها، مدبرانه در تلاش است بدون هزینه از آبروی نظام و رهبرش تمام حملات را به جان بخرد و نجیبانه قطار انقلاب را به مقصود رساند.
اما عده‌ای در جهت پیشبرد اهدافشان و رسیدن به منافع خود یک جمله پرسشی که در راستای تبیین اهمیت وحدت کلمه بیان شد، آن هم از زبان کسی که نماینده مردم است و پرسیدن سوال از وظایفش را چنان پیراهن عثمان کردند که نشاط سیاسی و امید به مشارکت را بار دیگر در دل مردم خشکاند. آنان که منافع‌شان از همین عدم مشارکت‌ها تامین می‌شود و همگان بر آن آگاهیم.
در جایی که نماینده ولی فقیه در شهرستان به تذکری بسنده کردند عجیب است که این عده خود را ولایی‌تر از دیگران جلوه می‌دهند و آب گل‌آلود می‌کنند تا ماهی‌های انتخاباتی‌شان را به راحتی صید کنند.
آقایان اگر شما حقانیت و دغدغه انقلاب و نظام و رهبری داشتید برادرانه و به دور از هیاهو کمر همت به تعامل با این جوانان می‌بستید و شیرینی مشارکت‌شان در جشن‌های انقلاب را به کامشان تلخ نمی‌کردید.
امروز به شما اعلام می‌کنیم این جوانان به مانند پدران و برادرانشان هزینه کردن برای این کشور و نظام را خوب بلدند و از تهدید و ارعاب عده‌ای منفعت‌طلب به هیچ عنوان هراسی ندارند و مادامی که جان در بدن دارند در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب و جذب مشارکت حداکثری از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد و اجازه مصادره و انقباض گستره چتر نظام را به احدی نخواهند داد.
آری، اگر مصرید که بشنوید پس خوب گوش فرا دهید، فتنه خط قرمز ما هم هست، هر فتنه‌ای که برای این نظام هزینه داشته باشد علی‌الخصوص فتنه قهر 11 روزه …

جمعي از خانواده شهدا و ايثارگران

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.