شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بیانیه مهندس جعفرزاده پس از اعلام نتایج صلاحیت ها

یکشنبه,۱۸ام بهمن ۱۳۹۴ - سیاسی

.

.

.

.

.

.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر مردم فهیم ، شریف و ولایی شهرستان رشت اکنون که به فضل الهی فرصت دوباره حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای اینجانب فراهم شده است ، از تلاشها و بررسی های دقیق اعضای محترم مرکزی شورای نگهبان صمیمانه تشکر و قدردانی مي نمايم و همانطوری که رهبر معظم انقلاب فرموند:” معیار عبارت است از مقررات و قانون. سلایق نباید دخالت کند. گرایش سیاسى، گرایش گروهى، گرایش جناحى نباید دخالت کند. سفارش و توصیه نباید دخالت کند. معیار بایستى بین خود و خدا، همان معیار قانونى باشد.” (20/4/1386) از دوستداران و هواداران عزیزی که در طی این روزها همواره کنار بنده بودند و موجب دلگرمی مردم شريف شهرستان رشت و اينجانب را فراهم آوردند نیز قدردانی می نمایم. همانطوری که پیش از این عنوان نمودم ، حقیر سرباز نظام و ولایت هستم و از قطار نظام هیچگاه پیاده نخواهم شد چرا كه بزرگان ما همچون حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب همواره تاكيد داشتند كسانی که توانایی لازم را دارند  بدانند   انجام امور حكومتي در نظام جمهوري اسلامي امري مقدس و وظيفه ی شرعي است. و در چهارچوب قانون در راهی که در آن قدم نهادم مصمم تر و مستحکم تر گام خواهم برداشت و به یاری مردم شریف شهرستان رشت در این آزمون بزرگ قرار گرفته و انشاالله از ان سريلند بيرون خواهيم امد . انتخابات به عنوان مهم ترین تجلی مردمسالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران  است و همواره محل خلق حماسه های بزرگ مردمی می باشد. در هفتم اسفند ماه نیز همچون گذشته حماسه سازان ولایت مدار گيلان و رشت با حضور خود در پای صندوق های رای وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان خواهند داد.

امیدداریم  با اتکال به خداوند متعال و جذب و استفاده از افراد متعهد به ارزشهای انقلاب اسلامی، و پایبندي به آرمانهای حضرت امام خمینی ( ره ) ، و منویات مقام معظم رهبری ، و رعایت مُر قانون ، استوار در خلق حماسه ای ماندگار تلاش و کوشش نماییم.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی

  1. رمضانعلی احمدزاده بهمن ۱۸, ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲

    جناب مهندس جعفرزاده اینجانب موفقیت حضرتعالی در احراز صلاحیت را به شما تبریک عرض مینمایم امیدوارم گامهایتان همیشه استوار وخداوند متعال یارونگهدارشما باشد ارادتمندشما احمدزاده

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.