شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بیانیه مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی بمناسبت روز بصیرت

دوشنبه,۷ام دی ۱۳۹۴ - سیاسی

بیانیه مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی بمناسبت فرارسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت
بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی ایران سرشار از نقاط عطفی است که در اذهان امت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد. و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبرفرزانه انقلاب ناکام گشته اند.
9 دی روز تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش های اسلامی و مردم سالاری دینی و جلوه های زیبایی از بصیرت و ولایتمداری بود که یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان های الهی انقلاب را متجلی ساخت. این تجلی پیشتر نیز در عرصه دفاع مقدس و عرصه های فرهنگ و اقتصاد به ظهور رسیده بود و در ۹ دی بار دیگر در ابعاد سیاسی، اجتماعی متجلی گشت و مردم صبور، مقاوم و هوشیار ایران اسلامی با تمام وجود به نظام اسلامی از عمق جان معتقدند و لحظه ای در دفاع، حمایت و حراست از آن کوتاهی نخواهند کرد.
انقلاب اسلامی ثمره خون شهیدان، این محبوب ترین بندگان خداست، ۹ دی نشان داد که حضور حماسی ملت مقطعی و لحظه ای نیست بلکه امری مداوم و برخاسته از عمق اعتقاد ملت است و ملت شریف گیلان نیز یک روز زودتر و در 8 دی ولایت مداری خود را باردیگر به اثبات رساندند و رهبر فرزانه انقلاب نیز در سالروز آن حماسه عظیم مدال پرافتخار «السابقون» در جبهه بصیرت و حمایت از ولایت را به گردن مردم گیلان آویختند.
اینجانب ضمن گرامیداشت این یوم‌الله عظیم حفظ هوشیاری، بصیرت و وحدت مردم و همه بخش‌های نظام اسلامی را ضرورت قطعی حرکت رو به رشد نظام و ملت اسلامی ایران می‌دانم و در این جهت از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و همواره بر حمایت از منویات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای تاکید داشته و خواهم داشت.
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.